Uçak biletinin Türkiye'deki lider sitesi Enuygun, yepyeni özelliği fiyat alarmı ile uygun fiyatlı uçak bileti bulmak isteyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. 

İçindekiler

Nasıl fiyat alarmı oluşturabilirim? 

Enuygun'da fiyat alarmı oluşturmak çok kolay!

1- Önce uçak bileti satın almak istediğiniz destinasyon, tarih ve yolcu bilgilerini girerek arama yapın.

Enuygun

2- Daha sonra uçuşların listelendiği ekranda sol menüde yer alan ''Fiyat Alarmı oluştur''a tıklayın.

Uygunen

3- Sonrasında gelen forma e-posta adresinizi girin. Dilerseniz sadece aktarmasız uçuşlar için alarm oluşturabilir ve daha sonra indirimli uçuşlar ve kampanyalardan haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz. 

Fiyat alarmınızı oluşturduktan sonra isterseniz Enuygun'a üye olarak fiyat alarmı ve bilet bilgilerinize üyelik hesabınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız uygun fiyatlı bileti bulduğunuzda ise Enuygun hesabınızdan önceden oluşturduğunuz alarmı iptal edebilirsiniz.

Uçak Bileti

20 farklı destinasyon için alarm oluşturabilirsiniz

Enuygun'a üye olarak farklı destinasyon ve tarihler için 20 farklı alarm oluşturabilirsiniz. Henüz üye olmayanlar 5 farklı alarm kurabilirler. 

Ayrıca sadece farklı yerlere değil, aynı destinasyon için de farklı tarih aralıkları için alarm kurabilirsiniz. Böylece bayram tatili gibi dönemlerde fiyatların artması durumunda da yine e-posta ile yükselen fiyatlardan haberdar olabilir ve daha fazla yükselmeden biletinizi satın alabilirsiniz.

Kredi kartı puanlarınızla bedava uçun 

Peki, kredi kartı puanlarınız silinmeden uçuşa çevirmeye ne dersiniz? Enuygun'un kullanıcılarına sunduğu harika yeniliklerden ENCoin ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Encoin

Uçamasanız da uçuşa 3 saat kalana dek biletinizi iptal edebileceğiniz ve paranızın %90'ını iade alabileceğiniz Bilet İptal Güvenceli Seyahat Sigortası ile ilgili detaylar ise burada

 


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN