Enuygun mobil uygulamasıyla ucuz uçak bileti yakala!

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Ucuz uçak bileti bulmak telefonuna yükleyeceğin uygulamayla çok kolay. Nasıl dediğini duyar gibiyim? 5 milyon kişi gibi sen de, Enuygun uygulamasını telefonuna indirerek yüzlerce havayolu biletine kolayca ulaşabilir, güvenle satın alabilirsin. Üstelik Enuygun mobil uygulamasının birçok avantajı daha var.

Tüm havayolu biletlerini görebilirsin

Uygulamanın ana sayfasında arama butonundan gideceğin rotayı seçerek kolayca bilet araması yapabilirsin. Üstelik tüm havayollarının uçuşlarını en ucundan en pahalısına doğru görebilirsin. Böylece tek tek havayollarının uygulamalarını yükleyip telefonunun hafızasını doldurmak yerine; tek uygulamayla hepsine ulaşabilirsin. İster tek yön, istersen gidiş dönüş farklı havayolundan da bilet satın alabilirsin.

Satın alma işlemi çok kolay ve güvenli

Enuygun mobil uygulamasında satın alma işlemi de çok kolay. Tüm havayollarının mobil uygulamalarını kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki, Enuygun’un uygulaması çok pratik. Hatta kredi kartını kayıt ettirdiysen, uçak biletini saniyeler içerisinde satın alabilirsin. Tüm işlemler özel güvenlik uygulamalarına tabi, bu yüzden güvenle kullanabilirsin.

Ucuz bilet yakalamak için ne yapmalı?

Gelelim ucuz biletin nasıl yakalanacağına… Öncelikle telefonlar her an elimizin altında olduğu için sık sık bilet araması yapabilirsin, gitmek istediğin rota için fiyat alarmı da kurabilirsin. Satın almak istediğin rakamlara yakın fiyatlar çıktığında, fiyat alarmı devreye girerek sana uyarı mesajı gönderir. Kampanyalar kısmını tıkladığında kampanyalardan haberin olabilir.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar