Uçak ya da otobüs yolculuğundan sonra gideceği tatil beldesinde özgürce seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi isteyenler; Enuygun güvencesiyle ve en avantajlı fiyatlarla araç kiralamak artık çok kolay!

İster havalimanından ister şehir merkezinden

Havalimanı ya da şehir içindeki ofislerden aracını teslim alıp ister aynı yere, istersen de başka bir şehre ya da havalimanına bırakabilirsin. Böylece gideceğin yerde özgürce seyahat edebilirsin. Üstelik yüzlerce marka model araç, manuel ya da otomatik vites seçenekleri de var. Yapman gereken şey çok basit.

Yüzlerce araç seçeneği var

Enuygun araç kiralama sayfasına giriyorsun. Nereden araç almak istediğini arama çubuğuna yazıyorsun, sonrasında aracı teslim edeceğin noktayı da. Araç kiralama firması ve araç türlerini de istersen filtreleyebilirsin. Tarih aralığını da seçtikten sonra farklı marka araç türleri ve fiyatları ekrana gelir. Sonrasında seçimini yaparak ödeme sayfasına doğru yönelebilirsin.

arackirala11

Uçak Bileti

Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı

İstersen taksitli ödeme seçeneğin de mevcut. Kiralaması bu kadar kolay aracın için istersen ücretsiz iptal ve değişiklik hakkından da yararlanabilirsin. Temmuz ve Ağustos tatilin en yoğun ayları. Bu süreçte araç kiralamayı dert etme. Hemen araç kiralama sayfasına gir yeter!

Örneğin Temmuz ayı için Trabzon Havalimanı’ndan aracı kiralayıp yine havalimanına bırakma seçeneğiyle araç seçmek istedim ve iki gün için toplam 500 TL’den başlayan fiyatlarla araç buldum. Fiyatlar aracın türüne ve cinsine göre değişse de günlük 189 TL’den başlayan fiyatlarla araç kiralamak istiyorsan araç kiralama sayfasını tıklaman yeterli.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN