• Anasayfa
  • Bilgi
  • Astrolog Şenay Devi'ye göre bu yaz bizi nasıl bir tatil bekliyor?

Astrolog Şenay Devi'ye göre bu yaz bizi nasıl bir tatil bekliyor?

tugbahacibayramoglu

Astrologlar 2020 yılının hep zor geçeceğini söylüyordu. Ama yaşamadan bu denli sıkıntılı günler geçireceğimizi tahmin edemedik. Neyse ki normalleşme sürecine girdik. Artık yavaş yavaş tatil planları da yapıyoruz. Biz de bu yaz tatil planı yaparken, gökyüzünü rehber edinmek isteyenler için ünlü Astrolog Şenay Devi’nin kapısını çaldık. Devi’ye göre bu yaz nasıl bir tatil bizi bekliyor, burçlar ne tür tatiller yapmalı, tatil planlarımızda nelere dikkat etmeliyiz sorularının yanıtlarını aldık...

Hayatımızın her alanında olduğu gibi büyük değişimler ve tedbirler ile dolu bir sürecin içinde olacağız. Tatil ve eğlence anlayışımız da eskisi gibi olmayacak. Tatil ve eğlence hayatı belirlenen kurallar ve mesafeler ile yapılacak. Kesinlikle daha sakin ve izole şekilde tatil planlarımızı gerçekleştirebileceğiz. Turizm ve eğlence sektörü teknoloji ile ilgili alanlarda büyük ve köklü değişimleri beklemeliyiz.

- Koronavirüs tatil planlarımız etkileyecek mi?

Dünya genelinde etkili salgının tatil planlarımızı etkilememesi mümkün değil. Doğaya ve hayvanlara karşı duyarsız ve hırslı davranan biz insanoğlu, doğanın yeniden canlanması için, kısıtlamalar ve tedbirler ile yaşamayı öğreneceğiz.

-Virüste ikinci dalga bekliyor musunuz?

Astrolojik veriler, 10 Ağustos-20 Eylül tarihleri sürecinde virüs ile olan imtihanımızın tekrar edeceğine işaret ediyor.

Burçlar pandemi sonrası ne tür tatiller yapmalı?senay devi

Uçak Bileti

Ateş grubu burçlar: (Koç, Aslan ve Yay)

Tarihi mekanlar ve doğa ile iç içe olacakları, sağlıklı yaşamı tercih edecekleri tatil planları içinde olabilirler. Doğuştan lider, öncü ve keşfetmekten hoşlanan ruhları var. Kendilerini bağımsız ve özgür hissedecekleri, sevdikleri ve birlikte zaman geçirmekten hoşlandıkları kişilerle kaliteli tatil yapabilirler.

Toprak grubu burçlar: (Boğa, Başak ve Oğlak)

Özellikle ruhlarını dinlendirip iç dünyalarına yönelip korkularından uzaklaşabilecekleri bir tatil tam onlara göre. Daha bireysel ve butik ortamlarda bağışıklık sistemlerini güçlendirecekleri tatil planları içinde olabilirler. Kısa seyahatler ve karavan seyahatleri, toprak gruplarının tatil tercihleri arasında oldukça popüler olabilir.

Hava grubu burçlar: (İkizler Terazi ve Kova)

Hava burçları seyahat etmeyi, öğrenmeyi ve yeni şeyler deneyimlemeyi oldukça seviyorlar. Bu yüzden doğa sporları yapabilecekleri, maceracı ruhlarını ve duygularını tatmin edecekleri tatil planları içinde olabilir. Mental ve fiziksel olarak kendilerini motive edecekleri tercihler yapabilirler.

Su grubu burçlar: (Yengeç Akrep Yay)

Uzay ve evren bilgilerini genişleten astronomi ve seyahat merkezli gezileri tercih edebilirler. Ayrıca manevi olarak arınacakları, keşif duygularını uyandıracak manevi mekanlara yönelik tatil planları gerçekleştirebilirler.

-Bu yazın gözde tatil rotaları nereler olacak?

Gökyüzü uluslararası seyahatlerde 2021 Nisan ayına kadar uçuş ve yolculuklarda pek çok değişimle karşılaşacağımıza işaret ediyor. Dünyada ve ülkemizde doğa sporları, manevi mekanlar, tapınaklar ve doğa bütünlüğünü koruyan daha sakin ve huzur verici alanlara yönelik tatiller popüler olacak.

-Ne tür tatil alışkanlıkları daha çok beğeni toplayacak?

Karavanlar, doğa sporları, butik oteller, organik tarım ve kıyı şeritlerinde daha küçük ve izolasyonun yoğun olduğu tatil alışkanlıkları beğeni kazanacak.

-Pandemi bundan sonraki tatil anlayışlarımızı da değiştirecek mi?

Kesinlikle evet. Köklü değişimlere alışmalı kabullenmeli ve tedbiri elden bırakmamalıyız.

İçindekiler

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1354 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar