Tiflis - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
708 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 32°C / 17°C

Tiflis Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te şehir merkezine 17 kilometre uzaklıkta yer alan, iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren Tiflis Havalimanı bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Tiflis Havalimanında açık otopark ile çeşitli dinlenme ve alışveriş alanları sizi bekliyor. Havalimanına ulaşım için de farklı alternatifler var.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Tiflis Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Otobüs

Tiflis Havalimanı’na şehrin merkezinden otobüslerle de gidebilirsiniz. Otobüsle yaklaşık 20 dakika süren bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Sabah saat 7 ile akşam 11 arasında faaliyet gösteren otobüsler ile havalimanına kolayca ulaşmak mümkün.

Tren

Havalimanına gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise trenler. Hem ucuz hem hızlı şekilde havalimanına ulaşmanızı sağlayacak trenlere şehrin birçok yerinden ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında havalimanına ulaşmış olacaksınız.

26 Ağu 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Tiflis-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Tiflis-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Tiflis-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Tiflis-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Tiflis-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Tbilisi International Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Tiflis-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Tiflis-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 708 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Tiflis-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Tiflis-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
17ºC
32ºC
Çar
Per
16ºC
31ºC
Per
Cum
15ºC
28ºC
Cum
Cmt
15ºC
27ºC
Cmt
Paz
13ºC
24ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Tiflis - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi