Paris - Raleigh Durham Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
6.493 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
8 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Raleigh Durham) 27°C / 19°C

Paris Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Beauvais Tille - Paris Beauvais Havalimanı

Paris kent merkezinden 80 km. uzaklıkta bulunan Beauvais Tille Havalimanı’na ulaşım oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şehir merkezinden 1 numaralı metro hattına binerek Porte Maillot durağında inip, Paris Kongre Merkezi’nin karşısındaki “Boulevord Pershing” otobüs garına gitmeniz. Tren, Beauvais Havalimanı shuttle otobüsleri, taksi gibi birçok seçenekten zaman ve bütçenize göre birini seçebilirsiniz.

Paris şehir içinden de alınabilen Navigo Card (Zone 1&2 için) ve turistlere yönelik olan Paris Visite Card (Zone 1&3 için) ile metro, tren gibi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.

Tren

Fransa’nın ulusal tren yolları işletmesine bağlı olarak çalışan Paris Gare du Nord-Beauvais treni sayesinde 1 saat 15 dakika içerisinde Paris’ten havalimanına varmanız mümkün. Paris’ten bineceğiniz bu trenden Beauvais SNCF istasyonunda inip, taksi veya otobüs aracılığıyla havalimanına 10 dakika içerisinde varmanız mümkün. Hem Paris trafiğine maruz kalmadan hem de daha ekonomik bir şekilde uçağınıza yetişebilirsiniz.

Bölgesel ekspres treni olarak da adlandırılan Beauvais trenleri, Paris Gare du Nord ile havalimanına 4 km mesafede bulunan Beauvais tren istasyonu arasındaki ulaşımı sağlar. Paris’ten Beauvais tren istasyonuna vardıktan sonra taksiye binmek isterseniz sabit bir ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Yaklaşık 15 dakika sürecek olan bu taksi yolculuğunuz için sabah 7 akşam 7 arasında 13 avro ödemeniz gerek. Kendiniz dışında başka yolcular da bulabilirseniz, fiyatı bölüşebilir ve daha ucuza havalimanına gidebilirsiniz. Bu fiyat akşam 7’den sonra ve Pazar günleri artar.

Otobüs

Beauvais Tille Havalimanı işletmesine bağlı olarak hizmet veren havalimanı otobüsleri, en uygun, hızlı ve ekonomik seçenek. Paris içerisinde bilet satış noktalarına ulaşabileceğiniz gibi, online booking seçeneğiyle de önceden rezervasyonunuzu yaptırmak mümkün. Porte Maillot’taki Paris metro istasyonundan çıkın ve kuzey yönünde ilerleyin ya da daha basit tabiriyle Neuilly yönüne (Paris Kongre Merkezi) gidin. Caddenin karşısında büyük bir otobüs garı göreceksiniz. Eğer biletinizi online almadıysanız, bu otobüs garının içindeki gişelerden temin edebilirsiniz. Gişe kapalı ise şoförden de alabilirsiniz. Uçuşunuzdan en az 3 saat 15 dakika önce ya da daha erken hazır bir şekilde otobüsünüzü beklemekte fayda var.

Taksi ve Shuttle

Paris metro istasyonundan veya yakın bölgelerinden Beauvais Tille Havalimanı’na taksiyle ulaşmak yaklaşık 100-120 avro arası. Gece tarifesinde ise bu fiyat 140-160 avroya kadar çıkar. 1-1,5 saat süren bu yolculuğunuz için 3-4 kişiyle seyahat edecekseniz, hem daha ekonomik hem de daha hızlı bir ulaşım sağlamış olursunuz.

Paris ile Beauvais Tille Havalimanı arasında aynı zamanda özel shuttle servisleri mevcut. En popüleri olan Supershuttle firmasının ücret tarifeleri ve online rezervasyon hakkında bilgi almak için www.supershuttle.paris.fr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta Beauvais Tille Havalimanı’na iniş yaptığınızda da Terminal 1’deki danışma bürosundan da bilgi almanız mümkün.

Beauvais Tille Havalimanı ile Paris arası ulaşım için şu anki güncel fiyatlandırmaları 1. yolcu için 32 avro; 2. yolcu için 22 avro ve çocuklar içinse 16 avro.

Araç Kiralama

Araç kiralama şirketlerine Paris’in hemen hemen her noktasında rastlamanız mümkün. Ama havalimanı içerisinde bulunan bir şirketten kiralarsanız, dönüşünüz için aracı havalimanına bırakma seçeneğinden faydalanabilir ve bu sayede zaman kazanabilirsiniz. Paris ile Beauvais Tille Havalimanı arasında kullanabileceğiniz üç otoban mevcut.

Bunlardan birincisi A16 otobanı; 1 saat 32 dakikada havalimanına ulaşmak mümkün. A16 otobanından A3 otobanına bağlanırsanız yolunuz biraz daha uzar; 1 saat 43 dakikaya çıkar. En son seçenek ise A1 otobanıdır; yaklaşık 1 saat 45 dakika sürer.

Havalimanı Bilgileri

Beauvais Tille Havalimanı, Fransa’nın Beauvais kasabasının 3,5 km. kuzeydoğusunda bulunan Tille’de yer alıyor. 2015 yılında yaklaşık 4,5 milyon yolcuya hizmet vermiş olan Beauvais Tille Havalimanı, genellikle düşük maliyetli ve charter uçuşlarının merkezi havalimanıdır.

Paris’in yaklaşık 80 km. kuzeybatısında bulunan Beauvais Tille Havalimanı, ne çok büyük ne de çok küçük. Bu havalimanından Paris’e ulaşmak gelişmiş ve modern toplu taşıma araçları sayesinde oldukça kolay ve ucuz. 2 adet terminali bulunan havalimanının terminal binaları, 23:30-06:30 arası kapalı olduğundan, planınızda havalimanında sabahlamak varsa diğer alternatifleri düşünmenizde fayda var.

Terminal binasında birkaç restoran, atıştırmalıklar bulabileceğiniz marketler ve yeme içme alanları ile alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları, ücretsiz internet erişimi, sigara içme alanı, turist danışma bürosu ve benzeri alanlar mevcut. Havalimanına uçan başlıca havayolu şirketleri; Ryanair, Sterling, Blue Air, Norwegian Air Shuttle ve Wizzair.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Charles De Gaulle Havalimanı

Charles de Gaulle Havalimanı’na taksi, otobüs, tren ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, şahsi aracınızla gelip otoparklardan belli bir ücret karşılığında faydalanmanız da mümkün. Havalimanının kendisinin açık ve kapalı katlı otoparkları da diğer seçenekler arasında.

Tren

Şehir merkezlerinden Charles de Gaulle Havalimanı’a gidebilmek için kullanabileceğiniz üç tane raylı sistem bulunuyor. Bunlardan ilki RER ile havalimanına gitmek. RER biletinizi istasyondan satın alabilirsiniz. Ancak RER’de sık sık görülen grevler ve buna bağlı olarak yaşanabilecek rötarlar nedeniyle planladığınız saatten daha önce yola çıkmanızda fayda var.

Raylı sistemlerdeki ikinci seçenek ise TGV. Bu hızlı tren sistemi sayesinde Lille, Strasbourg, Dijon, Lyon, Marseille, Montpeiler, Toulouse, Bordeaux, Nantes, Poitiers, Rennes, Toulon ve Brüksel’den havalimanının Terminal 2’deki istasyonuna ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezlerinden Charles de Gaulle Havalimanı’a ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Havalimanının her terminaline giden taksi hizmeti bulunuyor. Gidilen kilometreye göre ücret yazan taksiler ile havalimanına makul ücretlerle gitme şansını bulabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri ve telefon bilgilerine havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Paris şehir merkezlerinden havalimanına gidişinizi sağlayacak bir diğer araç ise otobüsler. Hizmet veren otobüsler arasında Roissybus, Cars Air France, 350 Bus, 19 Bus, Noctilien night bus, Val d’Europe Airports Shuttle ve Fileo Roissy bulunuyor. Paris Belediyesi’nin sağladığı Roissy Bus hizmeti ile aktarma yapmadan havalimanına ulaşmanız mümkün. Yolculuk yaklaşık bir saat sürse de güvenilir bir ulaşım hizmeti olduğunu söyleyebiliriz.

Araç Kiralama

Charles de Gaulle Havalimanı terminal binalarına araç kiralayarak da ulaşmanız mümkün. Araç kiralama hizmeti sunan şirketler arasında; Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Firefly, Hertz, Sixt, Interrent, Alamo, Advantage, Dollar, Thrifty ve TT Car Transit yer alıyor. Yol durumuna göz atmak için ise Charles de Gaulle internet sitesindeki yol durumu sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında iç hatlar ve dış hatlar terminalleri için toplam 3 tane terminal bulunuyor. Oldukça büyük bir alanı kaplayan Charles de Gaulle Havalimanı’nda terminaller arası ulaşımı sağlamak için yapılmış olan shuttle hizmeti işinizi oldukça kolaylaştıracak. Terminal 1, ahtapot şeklinde dizayn edilmiş olup terminalin birinci katında teknik bölümler yer alıyor. İkinci katında alışveriş ve yeme içme mekanları bulunmakla birlikte CDGVAL adındaki terminaller arası servis istasyonu yer alıyor.

Terminalin üçüncü katında ise taksi, otobüs ve özel araçlar gibi ulaşım hizmetlerinin yanı sıra check-in işlemlerinin yapıldığı bölümler bulunuyor. Dördüncü katında transit geçişler ve son kat olan beşinci katta ise bagaj alanları mevcut.

Terminallerde sağlık servisleri, araç kiralama ofisleri, bankalar, kayıp eşya servisi, eşya emanet, kablosuz internet, telefon şarj üniteleri gibi bölümlerin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz giyim mağazaları, yiyecek mekanları ve marketlerin de bulunduğu Charles de Gaulle Havalimanı’nda ihtiyacınızdan fazlasını bulabilirsiniz.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Orly Havalimanı

Orly Havalimanı’na kişisel otomobilinizle kolayca gelebilirsiniz. Bunun haricinde havalimanına tren, otobüsler, taksi, araç kiralama ile de ulaşım mümkün. Tren Şehir merkezinden Orly Havalimanı’a gidebilmek için kullanabileceğiniz iki tane raylı sistem bulunuyor. Bunlardan ilki RER ile havaalanına gitmek. RER biletinizi istasyondan satın alabilirsiniz. Ancak RER’de sık sık grevler ve bu nedenle rötarlar olması nedeniyle planladığınız saatten daha önce yola çıkmanız gerekebileceğini hatırlatalım.

Raylı sistemlerdeki ikinci seçenek ise Tram 7 adı ile bilinen tramvay. Bu tramvaylar sayesinde havalimanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Orly Havalimanı’a ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Gidilen kilometreye göre ücret yazan taksiler ile havalimanına makul ücretlerle gitme şansını bulabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi şirketleri ve telefon bilgilerine havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Orly Havalimanı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Taksilere göre sizin için daha hesaplı olacak olan otobüsler arasında, Orlybus, Cars Air France, Bus 183, Val d’Europe Airports ve Bus 91.10 bulunuyor.

Orlybus otobüsleri Paris’in Denfert ile Rochereau istasyonları arasında hizmet verirken yolculuk yaklaşık 30 dakika kadar sürüyor. Bus 183 otobüsü ile Orly Havalimanı ile Porte de Choisy istasyonu arasında gidiş sağlarken Bus 91.10 otobüsü ile ise Massy-TGV istasyonundan havalimanına ulaşılabiliyor.

Diğerlerine göre daha uygun ücretle çalışan Cars Air France ile ise iki hat üzerinden giden iki farklı otobüs bulunuyor. İlk hat ile Gare Montparnasse, Invalides ve Etoile istasyonlarından yolculuk yapabilirken, diğer hat ile ise Charles de Gaulle Havalimanı’ndan Orly Havalimanı'na gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Orly Havalimanı’na araç kiralayarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Araç kiralama şirketleri arasında; Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Firefly, Hertz, Sixt, Interrent, Alamo, Advantage, Dollar, Thrifty ve TT Car Transit yer alıyor. Yol durumuna göz atmak için ise Orly Havalimanı’nın internet sitesindeki yol durumu sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında iç hatlar ve dış hatlar terminalleri için bir tane terminal bulunuyor. Orta boyutta bir alanı kaplayan Orly Havalimanı’nda, sağlık servisleri, araç kiralama ofisleri, bankalar, kayıp eşya servisi, eşya emanet, kablosuz internet, telefon şarj alanları gibi bölümlerin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz giyim mağazaları, restoranlar ve marketler de bulunuyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Raleigh Durham Şehir Merkezine Ulaşım

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kuzey Karolina eyaletinde bulunan Raleigh Durham Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine doğru seyahat etmek için başta taksiler olmak üzere çok sayıda farklı seçeneğiniz var. Taksiye alternatif olarak havalimanında kiralık araçlar ve özel firmalara ait servis araçları yolcuları bekliyor. Havalimanından merkeze ulaşmak için ayrıca yakınlarda bulunan duraklardan binebileceğiniz toplu taşıma araçlarını veya Uber, Wingz ve Lyft gibi paylaşımlı araç seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. 

Taksi

Raleigh Durham Uluslararası Havalimanı’nda Terminal 1 ve Terminal 2’nin çıkışında bulunan konforlu taksilerle merkeze seyahat edebilirsiniz. Şehre inmeden öce taksilerle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz (919) 840-7277 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Havalimanından hem Raleigh hem de Durham yönüne taksi için ortalama 30 dolar ödemeniz gerekiyor. Toplam ücret, taksimetrede yazan tutara göre belirleniyor. Yolculuğun sonunda ödemeniz beklenen taksi ücreti üzerinden birkaç dolar bahşiş bırakmanızın gerekeceğini unutmamalısınız. Amerika Birleşik Devletleri’nde taksi, restoran ve otel gibi işletmelerde bahşiş vermek son derece yaygın bir uygulama.  Havalimanından Cary yönüne seyahat edecekseniz, toplamda 9 mil süren bu yolculuğun sonunda 21 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Chapel Hill yönüne doğru gelecek yolcular ise 18 mil süren yolculuğun ardından 38-40 dolar civarında ödeme yapmalılar. Havalimanından uygun fiyatlı yolculuk için diğer bir seçenekse Triangle Expressway trenlerine aktarma yapmak. Taksiye bindiğinizde eğer gitmek istediğiniz yer trenlerin geçtiği rota üzerindeyse, taksi sürücünüz trene aktarma yapmak isteyip istemediğinizi sorabilir. Eğer şehre daha önce seyahat ettiyseniz ve yollarla ilgili genel olarak bilgi sahibiyseniz, siz de en yakın istasyonda inerek trene aktarma yapabilirsiniz. 

Transfer Aracı

Havalimanı terminalinden yolcularını alarak eyaletin birçok noktasına ulaştıran servisler de Raleigh Durham Uluslararası Havalimanı’nda yolcuların hizmetinde. Havalimanından yolcu taşıyan transfer araçları verdikleri hizmete göre genel olarak 3 kategoriye ayrılıyor; kişisel transfer araçları, paylaşımlı transfer araçları ve tur şirketlerinin transfer araçları. Sadece size özel bir araç isterseniz, kişisel transfer araçlarının maliyeti biraz daha yüksek olsa da en doğru seçim olacaktır. Paylaşımlı transfer araçlarının ücretleri daha düşük ancak bu araçlar belirli saatlerde hareket ediyor ve bu nedenle bir süre beklemeniz gerekebilir. Tur firmalarının transfer araçları ise şehre turlarla birlikte gelen yolcuları taşıyor.

Özel Transfer Aracı

Özel transfer araçlarıyla ilgili bilgi alarak rezervasyon yaptırmak isteyen yolcular Affordable Car Transportation için (919) 616-0687 numaralı telefonla, A Ride Transportation için (910) 986-1580 numaralı telefonla veya Advance Travel Shuttle Service için (919) 758-3584 numaralı telefonla görüşerek araç rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Limuzin

Eğer limuzinlerle yolculuğu tercih ediyorsanız AA & D Executive Tansportation için (919) 877-9599 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Azalea Limousine için (910) 452-5888, Black Hat Car Services için (919) 909-5985 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Havalimanı Servisleri

Daha ekonomik bir yolculuk için seçebileceğiniz paylaşımlı araçlar konusunda şehirde hizmet veren A&P Shuttle için (919) 264-2025, Skylink Shuttle için (919) 233-3952 ile görüşebilirsiniz. Eğer tercihiniz You2RDU’dan yana olursa (855) 768-5222 veya White Glove Transportation için (919) 424-9788 numaralı telefonu arayarak gideceğinizin yerin uzaklığı ve kişi sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişen ücretlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Havalimanı Otobüsü

Özel tur şirketleri tarafından sağlanan otobüslerle de Raleigh Durham Havalimanı’ndan şehir merkezine gelme seçeneğiniz var. Havalimanından yolcuları taşıyan otobüs firmalarından AT&T Charter Service için öncesinde (919) 859-3030 numaralı telefonla görüşebilirsiniz. Farklı otobüs firmaları ile de görüşerek ihtiyaçlarınıza uygun transfer aracı için bilgi almak isterseniz Academy Bus için (919) 688-1230, Carolina Livery için (919) 957-1111’i arayabilirsiniz. Farklı alternatifler için Daniels Tours’a (919) 449-2999 numaralı telefondan ulaşabilir veya Pelham Transportation için (336) 349-7113, The Star Ship için (919) 279-7837 numaralı telefonu arayarak görüşebilirsiniz. 

Otel Servisleri 

Aloft-Raleigh Durham/Brier Creek, Comfort Suites RTP, Courtyard by Marriott, Embassy Suites Raleigh-Crabtree, Extended Stay America gibi havalimanı yakınlarında bulunan birçok otel Raleigh Durham Havalimanı’ndan servis hizmeti veriyor. Servis seferleri ise günün farklı saatlerinde gerçekleşebiliyor. Şehirde bu otellerden birinde kalacaksanız ve otele transfer için servislerden yararlanmak isterseniz öncesinde otelinizle görüşerek bilgi alabilir ve servis rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Servislerin genellikle ücretsiz olarak veya düşük ücretlerle otel müşterilerine sunuluyor. Ancak yine de öncesinde telefonla görüşerek ücretlerle ilgili de bilgi almanızda yarar var. Eğer Hampton Inn’de kalacaksanız (919) 462-1620 numaralı telefondan servislerle ilgili bilgi alabilir veya Sheraton Imperial servisleri için (919) 941-5050, Hyatt Place West için ise (919) 233-2205 numaralı telefonla görüşerek bilgi alabilir ve servislere rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Araç Kiralama

Raileigh Durham Havalimanı’ndan yakın çevrede bulunan kent merkezlerine ulaşım için en sık tercih edilen seçeneklerden biri de araç kiralama. Havalimanında hizmet veren Advantage Rent A Car’a 800-777-5500 numaralı telefondan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer tercihiniz Alamo’dan yana ise 800-327-9633’ü arayabilir, AVIS için 800-331-1212, Budget için ise 800-527-0700 ile görüşebilirsiniz. Havalimanında tüm bu kiralama firmalarına ek olarak Dollar, E-Z, Hertz, Payless, National ve Thrifty gibi firmalar da araç kiralama hizmeti veriyor. Terminal 1 ve Terminal 2’de bulunan araç kiralama firmalarından hangisini seçerseniz seçin kiralama işlemlerinizi sadece birkaç dakika içinde tamamlayarak şehir merkezlerine doğru yolculuğunuza devam edebilirsiniz. 

Otobüs ve Tren 

Otobüs ve trenlere aktarma yaparak şehrin çevresinde bulunan farklı yerleşim merkezlerine seyahat etmek isterseniz havalimanının her iki terminalinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle istasyon ve terminallere ulaşabilirsiniz. Tren istasyonlarına veya otobüs terminallerine ulaşmak için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntemse transfer araçlarından yararlanmak. Raleigh Durham Havalimanı’ndan birkaç kişilik aileleri veya daha kalabalık grupların ulaşım için tercihi olan servis araçlarıyla terminale veya istasyona geldikten sonra yolculuğunuzu daha ekonomik araçlarla sürdürebilirsiniz. Amtrak trenleri ile ilgili yolculuk öncesinde bilgi almak isterseniz (800) 872-7245 ile görüşebilirsiniz. Go Triangle otobüsleri için (919) 485-7433, Greyhound otobüsleri içinse (800) 231-2222 numaralı telefonu arayarak seyahatinizden önce bilgi alabilirsiniz. 

25 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Paris-Raleigh Durham uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Paris-Raleigh Durham uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Paris-Raleigh Durham uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Paris-Raleigh Durham uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Paris-Raleigh Durham uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Beauvais Tille - Paris Beauvais Havalimanı, Chalons Vatry Havalimanı, Charles De Gaulle Havalimanı, Gare du Nord Havalimanı, Paris Le Bourget Havalimanı, Massy TGV Havalimanı, Orly Havalimanı, Pontoise - Pontoise Cormeilles Havalimanı, Velizy Villacoublay Havalimanı, Gare Montparnasse Havalimanı, varış için Raleigh Durham Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Paris-Raleigh Durham arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Paris-Raleigh Durham arası uçuş mesafesi toplam 6492 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 8 saat sürüyor.

Paris-Raleigh Durham uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Paris-Raleigh Durham uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Raleigh Durham Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
19ºC
27ºC
Paz
Pzt
15ºC
27ºC
Pzt
Sal
12ºC
25ºC
Sal
Çar
14ºC
21ºC
Çar
Per
15ºC
21ºC
Per
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Paris - Raleigh Durham Alternatif Ulaşım
Para birimi