Oş - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
3.023 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 32°C / 19°C

Oş Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Oş şehir merkezinden Oş Havalimanı’na gitmek için ulaşım seçeneği olarak minibüsleri kullanabilirsiniz. Havalimanına gitmek için farklı bir ulaşım aracının bulunmadığı Oş’ta minibüsler sayesinde yolculuk edebilirsiniz.

Ayrıca özel aracı ile yolculuk etmek isteyenler de karayolu üzerinden Oş Havalimanı’na gidebilir.

Minibüs

Oş şehir merkezindeki 107 ve 142 numaralı minibüslere binerek Oş Havalimanı’na gitme imkanına sahipsiniz. Oş Havalimanı’na gitmek için tek ulaşım seçeneğiniz olan minibüsler sayesinde uçağınıza yetişebilirsiz. Özellikle kış mevsiminde uçağınızın kalkış vaktinden en az iki saat önce yola çıkmanızı öneririz.

Havalimanı Bilgileri

Kırgızistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Oş’ta bulunan Oş Havalimanı, şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Küçük bir havalimanı olan Oş Havalimanı, Kırgızistan’da uluslararası ve şehirlerarası alanda hizmetini sürdürüyor.

Özellikle Moskova, Bişkek bölgelerine uçuşların yapıldığı havalimanından, İstanbul ve Urumçi gibi şehirlere de uçuşlar düzenlenebiliyor.

Dağlık yerleşim nedeniyle ulaşımın pek kolay olmadığı Oş’ta, ulaşım seçenekleri kısıtlı olmakla birlikte, Oş Havalimanı tüm zorluklara rağmen şehrini dünyaya bağlayan bir havalimanı görevi görüyor.

10 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Oş-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Oş-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Oş-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Oş-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Oş-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Osh Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Oş-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Oş-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 3022 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 40 dakika sürüyor.

Oş-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Oş-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
19ºC
32ºC
Sal
Çar
17ºC
31ºC
Çar
Per
16ºC
30ºC
Per
Cum
16ºC
28ºC
Cum
Cmt
13ºC
25ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Oş - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi