Kiev - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.531 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 28°C / 14°C

Kiev Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Boryspil Intl. Havalimanı

Şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta bulunan Boryspil Havalimanı’na otobüs, , servis, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Yaklaşık 45 dakikalık uzaklıkta bulunan havalimanına gidebilmeniz için uçağınız andan itibaren ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Boryspil Havalimanı’na ulaşımda tercih edilebilecek olan taksiler, diğer seçeneklere göre daha hızlı bir şekilde havalimanına gitmenizi sağlayacak. Şehrin çoğu noktasından çağırabileceğiniz son teknoloji ile donatılmış taksilere binerek uçağınıza kolaylıkla yetişebilirsiniz.

Otobüs

Boryspil Havalimanı’na otobüsler ile de ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Sky Bus ile Kharkivska Metro İstasyonu’ndan ve Kiev Tren Garı’ndan binmeniz mümkünken uzak mesafeli bölgelerden ise Autolux, Gunsel ve Ukrbus otobüslerine binebilirsiniz.

Servis

Boryspil Havalimanı’ndaki terminaller arasında gidiş gelişi kolaylaştırmak için hizmet veren shuttle otobüsleri, ücretsiz olarak uluslararası terminal ile diğer iki terminal arasında rahatlıkla gidip gelmenizi sağlar. Her 5 dakikada bir binebileceğiniz otobüsler ile havalimanı içerisinde kolayca dolaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinin yanı sıra ofislerin merkez şubelerinden araç kiralayarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Europcar, Hertz, Sixt, Budget ve Avis yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Kiev’in en işlek havalimanlarından biri olan Boryspil Havalimanı, İç hatlar ve dış hatlar terminali olarak hizmet veriyor. Havalimanı içerisinde sağlık merkezi, kayıp eşya, bebek bakım odası, danışma gibi bölümlerin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz ve yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok mekan bulunuyor. D Terminalinde bulunan alışveriş mağazaları arasında, parfüm, giyim, aksesuar, alkol, oyuncak gibi farklı ürünler satın alabilirsiniz. Yine D Terminalinde bulunan restoranlarda yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Kyiv Intl. Havalimanı

Kiev’e 8 kilometre uzaklıkta bulunan Zhuliany Havalimanı’na otobüs, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Yaklaşık yarım saatlik uzaklıkta bulunan havalimanına gidebilmeniz için uçağınız andan itibaren ulaşım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Zhuliany Havalimanı’na şehir merkezinden gidişte kullanılabilecek taksiler sayesinde hızlı ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Şehir merkezinden kısa mesafede bulunması nedeniyle yolculuk sürenizi daha da kısaltacak olan taksilere şehrin her noktasından ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Zhuliany Havalimanı’na otobüsler ile de ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Farklı otobüs hatları bulunan şehirde tercih etmeniz gereken otobüsleri bulmak için öncelikle sormayı unutmayın.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerinin yanı sıra şehir merkezindeki ofislerden araç kiralayarak da rahatlıkla havalimanına ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında; Budget ve Sixt yer alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Ukrayna’nın başkenti Kiev’in en işlek havalimanlarından biri olan Zhuliany Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar terminalleri hizmet veriyor. Terminal binalarında, restoranlar, alışveriş mağazaları ve konferans salonlarının yanı sıra çok sayıda alışveriş mağazası bulunuyor. Bunların dışında, eczane, sağlık klinikleri, polis, bebek bakım odası, çok amaçlı tuvaletler, çocuk oyun alanı, banka şubeleri, ATM’ler, döviz bozdurma, internet, telefon, masaj ve kişisel gelişim ve kayıp eşya bölgeleri de Zhuliany Havalimanı’nı öne çıkaran özelliklerden.

Havalimanında bulunan alışveriş mağazalarından, parfüm, giyim, aksesuar, alkol, oyuncak gibi farklı ürünler satın alabilirsiniz. Yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekanlar arasında; Grand Coffee, Brasserie ve Molto Bene yer alıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kiev-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Kiev-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Kiev-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Kiev-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Kiev-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Boryspil Intl. Havalimanı, Kyiv Intl. Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Kiev-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Kiev-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 1530 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Kiev-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Kiev-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
14ºC
28ºC
Paz
Pzt
16ºC
30ºC
Pzt
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
15ºC
29ºC
Çar
Per
17ºC
31ºC
Per
Haritada Görüntüle
Kiev - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi