Grozni - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
879 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 40 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 32°C / 20°C

Grozni Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden sadece 7,5 km uzaklıkta bulunan Grozni Havalimanı’na olan ulaşımınızda taksi ve araç kiralama firmalarından faydalanabileceğiniz gibi; ekspres otobüslerini de kullanmanız mümkün. Hangi ulaşım aracını kullanırsanız kullanın, ortalama 15 dakika içerisinde Grozni Havalimanı’na varabiliyorsunuz.

Otobüs

Grozni şehir içinden Grozni Havalimanı’na direkt ulaştıran ekspres otobüsleri sayesinde konforlu bir şekilde havalimanına gidebilirsiniz. Taksilere göre daha hesaplı ulaşım hizmeti veren ekspres otobüsleri, 10-15 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaştırıyor.

Taksi

Şehir genelinde en popüler ulaşım aracı olan taksiler, kısa mesafeler için oldukça ekonomik olabiliyor. Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki mesafe kısa olduğundan dolayı da bu yolculuğunuzu taksiyle sağlamak, sizin için iyi bir fikir olabilir. 10 dakikada hiç zaman kaybetmeden Grozni Havalimanına varabilirsiniz.

Araç Kiralama

Grozni’de seyahat planınız uzunsa eğer araç kiralamak, şüphesiz ki faydanıza olacaktır. Hele ki şubesi, hem şehir merkezinde hem de Grozni Havalimanı’nda olan bir şirketten aracınızı kiralarsanız şayet çok uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Şehir içinden Grozni Havalimanı’na kiralayacağınız araçla gitmek, 10-12 dakikanızı alıyor.

Havalimanı Bilgileri

Hem sivil hem de askeri bir havalimanı olarak kullanılan Grozni Havalimanı, Grozni şehir merkezinin 7,5 km kuzeyinde yer alıyor. Havalimanında uçuşunuzu beklerken çeşitli yeme içme alanlarında ve alışveriş dükkanlarında vakit geçirebilirsiniz. Buna ek olarak, Grozni Havalimanı, döviz bürosu, ATM cihazları, seyahat acenteleri, araç kiralama firmaları, VIP salonları, ücretsiz internet erişimi gibi imkanlara da sahip.

17 Ağu 2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Grozni-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Grozni-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Grozni-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Grozni-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Grozni-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Grozny Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Grozni-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Grozni-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 878 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 40 dakika sürüyor.

Grozni-Adıyaman uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Grozni-Adıyaman uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
20ºC
32ºC
Per
Cum
20ºC
34ºC
Cum
Cmt
19ºC
34ºC
Cmt
Paz
19ºC
34ºC
Paz
Pzt
16ºC
31ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Grozni - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi