Colorado Springs - İstanbul Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
9.960 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
12 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(İstanbul) 27°C / 21°C

Colorado Springs Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Butts Army Havalimanı

Şehir merkezinden Colorado Springs Havalimanı’na gitmenin çok sayıda alternatifi var. Dilerseniz otomobil ya da limuzin kiralayabilirsiniz. Taksi ile ulaşım da son derece kolay. Bazı otellerin havalimanı servis hizmeti olduğunu unutmamalısınız. Daha düşük maliyetli bir ulaşım seçeneğini tercih ederseniz havalimanı shuttle servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde kolayca araç kiralama firması bulabilirsiniz. Anlaşmanızı aracı havalimanında teslim etmek üzere yaparsanız dönüş yolculuğunuzu kolaylaştırmış olursunuz. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için I-25 otoyolunu kullanın ve E. Proby Pkwy Caddesi’ne bağlanın. Doğu yönünde ilerleyerek havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz. Yolculuk normal şartlarda ortalama 20 dakika sürüyor.

Taksi

Colorado Springs’de her zaman taksi bulabilirsiniz. Taksiyle havalimanına ulaşmak ortalama 20 dakika sürüyor ve maliyeti 25 -40 dolar civarında oluyor.

Shuttle Otobüs ve Shuttle Minivan

Havalimanı ulaşım hizmeti veren Grayline ve Ramblin Express firmalarının shuttle otobüsleri ile yarım saatten kısa sürede havalimanına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde 7 farklı firma da minivanlar ile bu hizmeti veriyor. Otelinizden sizin için uygun bir firmayı ayarlamasını ya da iletişim bilgilerini vermesini isteyebilirsiniz.

Limuzin

Seyahatinizi görkemli bir araçla noktalamak istiyorsanız limuzin kiralama firmaları ile anlaşıp önceden rezervasyon yaptırarak rahatça havalimanına ulaşabilirsiniz.

Otel Servisleri

Şehirdeki otellerden 11 tanesi müşterilerine havalimanı servis hizmeti sunuyor. Otelin uzaklığına göre havalimanına varış süresi 10 dakika ile 30 dakika arasında değişiyor. Otelinizle önceden görüşüp rezervasyon yaptırarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Şehir merkezinin 6 mil güneydoğusunda yer alan Colorado Springs Havalimanı’nda 6 farklı havayolu şirketi ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle, Orlando, Atlanta, Dallas, Las Vegas gibi birçok bölgesine düzenli seferler gerçekleştiriliyor. Uçuşunuzu beklerken havalimanında bir şeyler atıştırabilir, kahvenizi yudumlayabilir, ufak bir alışveriş turuna çıkabilir ve hatta masaj yaptırabilirsiniz. Havalimanının farklı noktalarında ilginç sanat eserlerini görebilirsiniz. Havalimanı genelinde ücretsiz wi-fi ağı da mevcut.

11 Haz 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Colorado Springs Municipal - Colorado Springs Havalimanı

Şehrin fazla uzak olmayan merkezinden Colorado Springs Havalimanı yönünde seyahat etmek isteyen yolcular otobüs, shuttle servisleri, limuzin, taksi, Lyft araçları, kayak servisleri ve araç kiralama gibi farklı ihtiyaç ve bütçelere uygun araçlardan birini seçme şansına sahipler. Şehir merkezinden havalimanına gelirken en rahat bulunabilecek araçlardan biri taksi. Eğer taksiyi tercih etmiyorsanız veya daha uygun fiyatlı bir araçla seyahat etmek isterseniz merkezden hareket ederek doğrudan havalimanına gelen otobüslere binebilir, lüks ve rahat bir araçla yolculuk için limuzinlerden birini kiralayabilir, daha kalabalık grupların tercihi olan alternatiflerden shuttle servislere binebilir veya araç kiralayarak havalimanına gelebilirsiniz. Yakınlarda bulunan kayak merkezlerinden birinden havalimanına yolculuk yapmanız gerekiyorsa belirli dönemlerde ve saat aralıklarında hizmet veren kayak servislerinden yararlanma şansınız da var.

Otobüs

Gray Line ve Ramblin Express otobüslerini kullanarak şehir merkezide yer alan pek çok noktadan Colorado Springs Havalimanı terminali önüne seyahat edebilirsiniz. Otobüslerin ücretleri şehirde havalimanına gelmek için en uygun alternatifler arasında yerini alıyor. Üstelik otobüsler taksiler ve kiralık araçlar kadar olmasa da hızlı sayılabilecek araç alternatifleri arasında. Bununla birlikte havalimanına gelen otobüslere binebilmek için şehir merkezinde yer alan duraklara gelmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bunun için merkezde yakın bir noktada bulunuyorsanız duraklara kadar yürüyebilir veya taksiyle otobüs duraklarına gelerek Colorado Springs Havalimanı’na giden otobüslere aktarma yapabilirsiniz.

Limuzin

Merkezde ve havalimanı yakınlarında çok sayıda limuzin kiralama firması yolculara Colorado Springs Havalimanı’na ulaşımın en konforlu yolunu sunuyor. Limuzin tipi araçlar özel sürücüleri ile birlikte şehir merkezinde istediğiniz yerden alarak havalimanı terminallerin önüne kadar hızlı ve keyifli bir yolculuğun sonunda getiriyor. Limuzin ücretleri genel olarak yüksek sayılabilir ancak bu araçların sunduğu konforlu, rahat ve hızlı servisler için daha fazla ödemeyi göze alarak diğer araçlara kıyasla çok daha ayrıcalıklı bir yolculuk sonunda havalimanı terminalinde olabilirsiniz.

Shuttle Servisler

Colorado Springs şehir merkezinde A Ride In Luxury, Colorado Springs Shuttle, Range Shuttle, Gray Line, Ramblin Express ve Rocky Mountain Ride gibi pek çok shuttle firması yolculara havalimanına doğru rahat olduğu kadar hızlı ve ekonomik bir yolculuk olanağı sağlıyor. Shuttle servisler özellikle birkaç kişi veya daha kalabalık grup halinde seyahat etmek isteyen ziyaretçiler için son derece avantajlı. Servislere rezervasyonunuzu telefonla veya internet üzerinden yaptırabilir, şehir merkezinde belirli noktalardan veya önceden adresinizi bildirerek şehirde bulunduğunuz yerden binebilirsiniz. Eğer merkeze uzak bir yerden havalimanına gelmeniz gerekiyorsa yine bu araçlardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz ancak bu durumda ek ücretler ödemeniz gerekebilir.

Otel Servisleri

Şehir merkezinde yer alan otellerden bazıları yolcularına merkezden havalimanına uygun fiyatlı veya ücretsiz servis olanağı sunabiliyor. Otelinizin havalimanı servisi ile ilgili bilgiyi seyahat edeceğiniz günün öncesinde kaldığınız tesisten alabilirsiniz. Otel servisleri tıpkı taksiler ve özel araçlar gibi yolculara bavullarını rahatlıkla taşıma fırsatı sağlıyor. Servislerin en büyük avantajı ise farklı bir araca aktarma gerekmeden havalimanı önüne kadar yolcularını ulaştırmaları.

Kayak Servisleri

Colorado Springs Shuttle veya Rocky Mountain Ride servisleri ile sezon boyunca şehrin yakınlarında yer alan kayak merkezinden havalimanına gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken önceden (719) 687-3456 ve (877) 587-3456 numaralı telefonları aramak ve güncel servislerle ilgili bilgi alarak gerekli olursa önceden rezervasyon yaptırmak.

Taksi

Şehir merkezinin neredeyse her bölgesinde kolayca bulabileceğiniz taksiler Colorado Springs Havalimanı’na rahat ulaşımın başlıca araçları arasında sayılabilir. Şehirde taksiler farklı isimlerle anılıyor ancak sundukları hizmetler ve ücret tarifeleri benzerlik gösteriyor. Pikes Peak Cab LLC taksileri için (719) 888-9000 numaralı telefonla iletişime geçerek bulunduğunuz yere yakın bir taksi isteyebilirsiniz.

Colorado Springs’te taksileri kullanabileceğiniz diğer firmalardan Springs Cab ve Yellow Cab araçlarını da telefonla çağırabilirsiniz. Cdde üzerinden bir araç çevirmek veya merkezde kaldığınız otelden bir taksi istemek de bu araçlarla kolayca yolculuk yapabilmek için seçenekleriniz arasında. Taksiler yolculuğun sonunda taksimetrede taksimetre üzerinde yazan ücreti talep ücreti talep ediyor ancak önceden sürücü ile görüşerek belirli bir sabit ücretle yolculuk yapmayı teklif edebilirsiniz. Eşyalarınız fazla değilse kaldığınız otelden havalimanına gelen diğer yolcularla taksinizi paylaşarak ödeyeceğiniz ücreti düşürmek de bir diğer seçenek.

Lyft

Dünya üzerinde birçok şehirde kullanılan paylaşımlı araç uygulaması Lyft sayesinde şehir merkezinden çıkarak Colorado Springs Havalimanı’na hem rahat hem de daha uygun fiyatlı bir yolculukla gelme fırsatından yararlanabilirsiniz. Sisteme dahil olan araçlardan birini çağırmak için öncelikle cep telefonunuza uygulamayı indirmeli ve sonrasında merkezde bulunduğunuz yere yakın aracınıza binerek yola çıkmalısınız. Beklediğiniz araç bir süre gelmezse sürücü ile iletişime geçerek bilgi alabilir veya farklı bir araç arayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Colorado Springs ve yakınlarında araç kiralamak istediğinizde seçeneklerinizin sayısı oldukça fazla. Şehirde AVIS ve Enterprise başta olmak üzere, Hertz, Dollar ve Alamo gibi çok sayıda yolcunun tercihi olan alternatifleri bulmak olası. Aracınızı merkezden kiralayarak havalimanının yolunu tutabilir ve terminalin önüne geldiğinizde önceden kiralama ofisine bilgi vererek havalimanı girişinde aracınızı firmaya teslim edebilirsiniz. Araç kiralama şehrin çevresinde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri görmek ve sonrasında havalimanına gelmek için harika bir alternatif. Ancak şehirde sadece bir veya iki gün kalacaksanız otobüs, taksi ve paylaşımlı araç alternatiflerinden birini tercih ederek daha uygun fiyatlarla seyahat etme şansı yakalayabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Colorado Springs Havalimanı rahat ve keyifli bir yolculuk için ziyaretçilerine pek çok olanak sunuyor. Havalimanında yolcular geniş bekleme salonlarında uçuş saatini beklerken alışveriş yapabilir veya Colorado Springs lezzetlerinin tadına bakarak vakit geçirebilirler. Havalimanının tarihi ve günlük işleyişi gibi konularda bilgi almak isterseniz ziyaretçiler için düzenlenen rehberli turlardan birine katılabilirsiniz.

Cep telefonunuzla veya bilgisayarınızla internete bağlanmanız gerektiğinde havalimanı terminalinde ücretsiz internet bağlantısından yararlanabilirsiniz.

Sabah erken saatlerden akşama dek yolcuların hizmetinde olan Novo Coffee, Mountain Vista Grille & Bar, Pikes Perk, Bristol Brewing Company, Quiznos, Pizza Hut Express ve Jet Box Market gibi yerlerde ülkenin ve dünyanın farklı bölgelerinden lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Colorado Springs temalı hediyelik eşyalar veya kitap, dergi ve gazete satın almak istediğinizde The Springs Marketplace, CNBC Store ve The Peaks Travelmart gibi mağazalarda neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Havalimanının 5000 aracın üzerinde kapasiteli geniş otoparkı ise yolculara araçlarını rahatça havalimanına park etme olanağı sağlıyor. Aracınızı otoparka isterseniz birkaç saat veya gün için bırakabilir, daha uzun süreli park ihtiyaçlarınız için ise abonelik alternatifleriyle ilgili bilgi alarak otoparktan faydalanabilirsiniz.

31 May 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından İstanbul Şehir Merkezine Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik ilçesinin Kurtköy semtinde konumlanıyor. Havalimanı Pendik ilçe merkezine 12, Kadıköy’e 40, Taksim’e ise 50 kilometre mesafede yer alıyor. TEM otoyoluna direkt bağlantı sağladığı için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul’un farklı semtlerine ulaşım imkanları oldukça kolay. İBB tarafından işletilen belediye otobüsleri, HAVABUS, taksi, transfer hizmetleri ve araç kiralama gibi birçok seçenek bulunuyor. Havalimanından özel aracınızla merkezi ilçelere gidecekseniz TEM otoyoluna bağlanıp Anadolu Yakası'ndaki ilçelere ya da TEM'den çıktıktan sonra köprülerden devam ederek Avrupa Yakası'ndaki ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Anadolu ve Avrupa Yakası’nın birçok merkezi noktasına İETT otobüslerini kullanarak ulaşmanız mümkün. Pendik, Bostancı, Kadıköy, Sultanbeyli ve 4. Levent gibi semtlere direkt ulaşım imkanı bulunuyor. Havalimanından hareket eden otobüsler gelen yolcu katındaki kapıdan çıktıktan sonra hemen yolun karşısında sizleri bekliyor. Eğer İstanbul kartınız varsa doldurabileceğiniz yoksa da alabileceğiniz otomatlar otobüs duraklarında mevcut.

HatGüzergahSeferÜcret
E10 Kadıköy 20 dakikada bir 2 tam bilet
E11 Kadıköy 20 dakikada bir 2 tam bilet
E3 4. Levent 30 dakikada bir 3 tam bilet
E9 Bostancı 40 dakikada bir 2 tam bilet
16S Harem 20 dakikada bir 1 tam bilet
131C Sultanbeyli 20 dakikada bir 1 tam bilet
132H Pendik 2 saatte bir 1 tam bilet

Metro

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine henüz direkt metro seferi bulunmuyor. Ancak Tavşantepe – Kadıköy arası ulaşım sağlayan metro hattından yararlanabilirsiniz. İsterseniz taksiyle Pendik metro durağına ulaşabilirsiniz. Eğer taksi kullanmak istemezseniz Pendik’e ulaşım sağlayan 132H ya da Kartal Köprüsü’nden geçen 16S’ye binerek metroya ulaşabileceğiniz duraklara gelebilirsiniz. Bu duraklardan metroya binerek metrobüs için Ünalan durağında ve Marmaray için Ayrılıkçeşme durağında inebilirsiniz. Böylece metro sayesinde farklı yerlere ulaşabileceğiniz duraklara da hızla gelebilirsiniz. Direkt olarak Kadıköy’e ulaşmak için de metro kullanabilirsiniz.

Marmaray

Halkalı ile Gebze arasında ulaşım sağlayan Marmaray hattı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Avrupa Yakası’ndaki birçok noktaya kolayca ulaşabilirsiniz. Trafik sorunu yaşamadan Avrupa Yakası’na geçmek için Marmaray oldukça hızlı bir çözüm. Havalimanından Marmaray’a ulaşmak için önce Tavşantepe ile Kadıköy arasında sefer düzenleyen metroya ulaşmanız gerekiyor. Taksiyle ya da otobüsle kısa süren bir yolculuk sonrası Pendik ya da Kartal istasyonlarından birine gelebilir, Kadıköy yönüne hareket eden metroyu kullanarak Ayrılık Çeşmesi istasyonuna ulaşabilirsiniz. Bu duraktan Marmaray’a aktarma yaparak Avrupa Yakası’nda Sirkeci, Yenikapı, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, Bakırköy, Ataköy, Florya, Küçükçekmece ve Halkalı gibi semtlere gidebilirsiniz.

İstanbul’dan Bandırma, Yalova, Avşa, Bursa ve Çınarcık gibi Marmara Bölgesi’nin farklı noktalarına gitmek isterseniz, Yenikapı durağında inerek Yenikapı İDO İskelesi’ni kullanabilirsiniz. Bu iskeleden hareket eden deniz otobüsleri ve feribotlarla gitmek istediğiniz noktaya hızlıca ulaşabilirsiniz.

HAVABUS

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Avrupa Yakası’nda Taksim, Anadolu Yakası’nda ise Kadıköy ve Yenisahra’ya ulaşmak için HAVABUS otobüslerini kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına göre daha konforlu bir seçenek olan HAVABUS gelen yolcu katından çıktığınızda yolun tam karşısında sizleri bekliyor. Ara duraklarda durmadan direkt olarak yolculuk imkanı sundukları için çok sık tercih ediliyor. Seferleri sabah 06.30’dan gece 00.30’a kadar her yarım saatte bir sefer düzenlenen HAVABUS haftanın her günü hizmet veriyor. HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı ile ödeme yapılmıyor. 6 yaşından küçük çocuklar içinse bilet ücreti alınmıyor.

Taksi

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezinde gitmek istediğiniz yerlere ulaşmak için tercih edebileceğiniz en hızlı ve rahat araç taksi. Gelen yolcu kapısından çıktığınızda birçok taksi olduğunu görebilirsiniz. Ancak bayram tatili gibi havalimanında çok yoğunluk olduğu dönemlerde taksi bulmak zorlaşabilir. Havalimanında ekonomik olan sarı taksiler, konforlu olan turkuaz taksiler ve lüks sınıftaki siyah taksiler olmak üzere 3 farklı tür taksi bulabilirsiniz. Bu 3 taksi tipinin ücret tarifesi değişiklik gösteriyor ancak gece ile gündüz arasında ücret farkı bulunmuyor.

Taksi seçeneğinde yol durumu ve İstanbul’da yaşanan trafik yoğunluğu belirleyici faktörler haline geliyor. Eğer sabah trafiğine denk gelecek saatlerde ya da iş çıkışı yoğunluğunun olduğu saatlerde uçaktan indiyseniz ve uzak mesafe için yolculuk yapacaksanız taksi sizin için doğru bir seçenek olmayabilir. Yoğun saatlerde kısa mesafeler için taksi kullanmayı tercih etmeniz ancak daha uzak noktalara ulaşmak için otobüs, metro ya da HAVABUS opsiyonlarından birini seçmeniz daha iyi olur.

Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin merkezi noktalarına ulaşım için araç kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren uluslararası araç kiralama firmasının ofisleri gelen yolcu katında sizleri bekliyor. İsterseniz havalimanına gittiğinizde araç kiralama seçeneğini değerlendirebilir, isterseniz Enuygun üzerinden uçak biletinizi aldıktan sonra aracınızı kiralayabilirsiniz. Araç kiralama işleminizi öncesinde yaparsanız istediğiniz aracı seçerek özelliklerini belirleme şansı elde etmiş olursunuz. Ayrıca uçaktan indiğinizde aracınız hazırlanmış olacağından vakit kaybı yaşamazsınız.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

İstanbul Havalimanı

İstanbul Havalimanı, İstanbul’un kuzeybatısında Arnavutköy’de konumlanıyor. Karadeniz kıyısındaki Tayakadın ile Akpınar köyleri arasında yer alan havalimanından Taksim yaklaşık 40-45 kilometre, Sultanahmet yaklaşık 52 kilometre ve Kadıköy yaklaşık 60-65 kilometre uzaklıkta.

İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM bağlantı yolu kullanılıyor. Kuzey Marmara Otoyolu’ndan Avrupa Yakası’na Başakşehir, Göktürk Kemerburgaz ya da Sarıyer ayrımlarından çıkmak mümkün. Halkalı-Bakırköy taraflarına gidecekseniz, Başakşehir yolunu takip edebilirsiniz. Anadolu Yakası’na geçecekseniz, Çekmeköy ya da Sancaktepe sapağını kullanabilirsiniz. Ayrıca Kuzey Marmara Otoyolu Sabiha Gökçen Havalimanı’na çıkış bağlantı yolu da mevcut. Havalimanı’nda geniş bir otopark bulunması da önemli bir artı. Teknolojik gelişmelere göre dizayn edilmiş İstanbul Havalimanı’nda, ‘Aracım Nerede’ uygulaması sayesinde otomobilinizin olduğu yeri bulma, park ücretini mobil olarak ödeme ve yer ayırtma gibi işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.

Otobüs

İstanbul Havalimanı’ndan İETT Belediye otobüslerini kullanarak İstanbul’un Mahmutbey, Halkalı, Sarıyer, Cevizlibağ gibi birçok noktasına ulaşabilirsiniz. Gelen yolcu katının çıkışında konumlanan otobüsler belirli saat aralıklarında seferler düzenliyor.

HatGüzergahSeferÜcret
H1 Mahmutbey 75 dakikada bir 2 tam bilet
H2 Mecidiyeköy 30 dakikada bir 2 tam bilet
H3 Halkalı 90 dakikada bir 2 tam bilet
H6 Yunus Emre Mahallesi 50 dakikada bir 2 tam bilet
H8 Hacıosman Metro 3 saatte bir 2 tam bilet
H9 Cevizlibağ 4 saatte bir 2 tam bilet

Metro

İstanbul Havalimanı için metro çalışmaları yapılıyor. 2022 yılının ikinci çeyreğinde hizmet vermesi planlanan Gayrettepe – İstanbul Havalimanı metro hattı tamamlandığında havalimanından şehir merkezine ulaşım kolaylaşmış olacak. Öncelikli olarak Gayrettepe’ye kadar ulaşım sağlayan hattın bitirilmesi planlanıyor. Daha sonrasında ise Halkalı’ya ulaşım sağlayan bir hat daha yapılacak. Gayrettepe hattı sayesinde havalimanından M2 adlı Yenikapı – Hacıosman metrosuna ve metrobüse ulaşım mümkün olacak. Halkalı hattı ile de Marmaray’a aktarma sağlanabilecek.

Marmaray

İstanbul Havalimanı’ndan Marmaray kullanarak şehir merkezine ulaşmak isterseniz H3 numaralı otobüsü kullanarak Halkalı Marmaray durağında inebilirsiniz. Bu sayede Marmaray’a ulaşıp Avrupa Yakası’ndaki Marmaray ulaşım noktalarına ve Anadolu Yakası’na ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Marmaray’ın Yenikapı durağına ulaştığınızda İstanbul’dan Bandırma, Yalova, Çınarcık gibi noktalara Yenikapı İDO İskelesi’nden kalkan deniz otobüsü ve feribotla ulaşım sağlanabilir.

Havaist

HatGüzergahSüreÜcret
HVİST-5 Esenler Otogar 45 dakikada bir 40 TL
HVİST-6 Halkalı İstasyon 60 dakikada bir 38 TL
HVİST-8 Beylikdüzü 25 dakikada bir 50 TL
HVİST-9 Eminönü 60 dakikada bir 44 TL
HVİST-10 Bakırköy İdo İskelesi 30 dakikada bir 46 TL
HVİST-12 Aksaray 30 dakikada bir 52 TL
HVİST-13 Sabiha Gökçen Havalimanı 90 dakikada bir 65 TL
HVİST-14 Kadıköy 50 dakikada bir 57 TL
HVİST-15 4. Levent 40 dakikada bir 44 TL
HVİST-16 Taksim 30 dakikada bir 52 TL

Not: Fiyatlar 30 Mayıs 2022 tarihinde güncellenmiştir. Bu tarihten sonra fiyatlarda bir artış olmuş olabilir.

Taksi

İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi konforunda yolculuk yapabilirsiniz. İç hat ve dış hatların gelen yolcu çıkışlarında sıralanmış taksiler haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veriyor. Sarı, turkuaz ve siyah renkte taksilerin bulunduğu havalimanında taksi ücretlerinde gece ve gündüz tarifesi uygulanmıyor. Turkuaz taksiler sarı taksilere göre yaklaşık %15 oranda daha pahalı olurken siyah taksiler ise sarı taksi yolculuğunun 2 katı tutuyor. İstanbul Havalimanı şehir merkezine çok yakın olmadığından ve trafik faktöründen dolayı taksi en avantajlı seçenek olmuyor.

Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için kısa ya da uzun süreli araç kiralama seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstanbul Havalimanı’nda birçok ulusal veya uluslararası araç kiralama firmalarının ofisi bulunuyor. Bu ofisler gelen yolcu katında konumlanıyor. Eğer dilerseniz Enuygun üzerinden uçak biletinizi aldıktan sonra araç kiralama sayfasından rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Böylece aracınızı kendi isteklerinize göre seçebilirsiniz.

Havalimanı Bilgisi

Son derece konforlu ve teknolojik açıdan gelişmiş özellikleri bulunan İstanbul Havalimanı’nda yolcu bilgilendirme masaları ve danışma robotları gibi yolculara yardım sağlayacak birçok imkan sunuluyor. Online rezervasyon yapabileceğiniz hatta bagajınızı kendinizin teslim edebileceğiniz noktalar da var. Böylece havalimanında yaşanan yoğunluklardan etkilenmemiş oluyorsunuz. Ferah ve geniş bekleme alanları, biometrik geçiş kapıları ile 32 bin metrekare alana yayılmış kafe ve restoranları da dikkat çekici. Maksimum konfor minimum bekleme hedefiyle hizmet verecek İstanbul Havalimanı’nda bagaj bekleme süresini ekranlarda takip edebilir, aracınızın yerini öğrenebilir, mobil uygulama üzerinden ön siparişle duty free ürünlerini alabilirsiniz. 100 bin metrekare alana yayılmış duty free bölgesinde dünyanın ve Türkiye’nin önemli markalarının da mağazaları bulunuyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Colorado Springs-İstanbul uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Colorado Springs-İstanbul uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Colorado Springs-İstanbul uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Colorado Springs-İstanbul uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Colorado Springs-İstanbul uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Butts Army Havalimanı, Colorado Springs Municipal - Colorado Springs Havalimanı, United States Academy Havalimanı, varış için Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Havalimanı kullanabilirsiniz.

Colorado Springs-İstanbul arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Colorado Springs-İstanbul arası uçuş mesafesi toplam 9959 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 12 saat 20 dakika sürüyor.

Colorado Springs-İstanbul uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Colorado Springs-İstanbul uçuşları için en uygun gün: Salı.

İstanbul Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
21ºC
27ºC
Cum
Cmt
21ºC
29ºC
Cmt
Paz
22ºC
28ºC
Paz
Pzt
20ºC
27ºC
Pzt
Sal
22ºC
30ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Colorado Springs - İstanbul Alternatif Ulaşım
Para birimi