Batum - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Batum - Adıyaman Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar
00TL0TL
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
518 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 32°C / 19°C

Batum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Batum şehir merkezinden Batum Havalimanı’na gitmek için taksi başta olmak üzere belediye otobüsleri gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca şehir merkezine 2 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanının park alanı sayesinde özel aracınızla gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Türkiye’de Hopa ilçesinden gidişin sağlanması için Havaş servisleri de hizmetinizde.

Taksi

Şehir merkezinden Batum Havalimanı’na gitmek için en rahat ve hızlı seçenek taksiler. Kent merkezine 2 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanına taksiler ile 15 dakika gibi kısa bir sürede gitmeniz mümkün. Şehir merkezinin birçok noktasından taksiler ile havalimanına konforlu şekilde gidebilirsiniz. Taksilerin maliyetli olmasına karşılık, avantajları ise mesafenin kısa olması ve hızlı bir seçenek olması olarak öne çıkıyor.

Otobüs

Şehir merkezinden Batum Havalimanı’na gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise belediye otobüsleri. Şehir merkezindeki birçok noktadan binebileceğiniz otobüsler ile hem hesaplı olarak hem kısa sürede havalimanına varmanız mümkün. Otobüsler ile havalimanına yaklaşık 20 dakikada gidebileceğiniz gibi uçağınıza yetişmek için de sorun yaşamayacaksınız.

HAVAŞ

Havaş servisleri, Türkiye Hopa’dan Batum Havalimanı’na gidecekler için tercih edilebilecek ulaşım seçeneklerinden. Havaş, sizin için uçak kalkış saatlerine uygun olarak Pazartesi hariç haftanın diğer günleri servis düzenliyor. Hopa Limanı’ndan kalkan Havaş servisleri Sarp Sınır Kapısı’ndan geçerek sizi Batum Havalimanı’na yaklaşık 45 dakikada ulaştırıyor. Havaş servislerinin günlük kalkış saatlerini ayrıntılı öğrenmek için Havaş internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Gürcistan’ın üç havalimanından biri olan Batum Havalimanı’ndan, yurt içi uçuşlar sağlanıyor. Yurt içi uçuş işlemlerinin yapıldığı terminal binasında, sağlık merkezi, hediyelik eşya dükkanı, kayıp eşya standı, özel konferans salonları gibi bölümlerin yanı sıra banka ve döviz işlemlerinizi yapabileceğiniz bölümler de yer alıyor.

Batum Havalimanı, ayrıca alışveriş yapabileceğiniz, yeme içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ve konaklama isteğinizi karşılayabileceğiniz özelliklere de sahip. Terminal binasında alışveriş yapabileceğiniz Duty Free dükkanının yanı sıra, yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Cafes, Cafe Batumi ve Istanbul Cafe mekanları bulunuyor. Dinlenme bölgesi olan ve uçağınızdan indikten sonra dinlenmenizi sağlayacak olan CIP servisi ise sizler için uçuş öncesi veya sonrası konforu sağlıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Batum-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Batum-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Batum-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Batum-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Batum-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Alexander Kartveli Batumi Intl. Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Batum-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Batum-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 517 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
19ºC
32ºC
Sal
Çar
17ºC
31ºC
Çar
Per
16ºC
30ºC
Per
Cum
16ºC
28ºC
Cum
Cmt
13ºC
25ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Batum - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi