Almati - Adıyaman Uçak Bileti Ara

Almati - Adıyaman Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar
00TL0TL
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
3.292 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
4 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Adıyaman) 31°C / 14°C

Almati Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden Almatı Havalimanı’na gitmek için çok sayıda seçenek olmamakla birlikte başta taksi ve araç kiralama seçenekleri ile gidebilirsiniz.

Ayrıca havalimanındaki park alanı sayesinde özel aracınızla giderek aracınızı buraya park edebilirsiniz.

Taksi

Yoğun olmayan trafiğinde rahatça gitmenizi sağlayacak taksiler ile şehir merkezinden Almatı Havalimanı’na kısa sürede gidebilirsiniz. Şehrin her köşesinden binebileceğiniz taksiler sizin için maliyetli olsa da farklı seçeneklerin olmaması ve hızlı olması avantajıyla tercih edeceğiniz ulaşım aracı olacak.

Araç Kiralama

Almatı Havalimanı’na gitmek için seçebileceğiniz en rahat seçenek araç kiralama olabilir. Şoförlü kiralayabileceğiniz araçların yanı sıra kendi şoförlüğünüzde şoförsüz olarak da kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahat ve konforlu şekilde gitmeyi tercih edebilirsiniz.

Araç kiralama firmalarının şehir merkezindeki ofislerinden araç kiralayabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Kazakistan’ın Almatı şehrinde bulunan Almatı Havalimanı’ndan uluslararası ve şehirlerarası uçuşlar düzenleniyor. Almatı için önemli bir ulaşım merkezi olan Almatı Havalimanı’nda İç hat ve Dış hat uçuşlar için kullanılan tek terminal binası bulunuyor.

Uçuş öncesi ve sonrasında temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bölümlerin yer aldığı Almatı Havalimanı’ndan Air Astana, SCAT ve Bek Air firmalarının seferleri ile yolculuk edebilirsiniz.

22 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Fırat Nehri’nin batısında yer alan Adıyaman’da şehir merkezine 22 kilometre mesafede bulunan bir havalimanı mevcut. 1998 yılından itibaren sivil kategoride şehirlerarası hizmet veren Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenizi sağlayacak çeşitli ulaşım yolları bulunmakla birlikte, şehir merkezinden havalimanına da rahatlıkla gidebilirsiniz.

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkezine yolcu servisi, araç kiralama ve taksi ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofisler bulunan Adıyaman Havalimanı’ndan araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan AVIS firmasından bu hizmeti alabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşmış yolculara sunulan yolcu servisi hizmeti ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Almati-Adıyaman uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Almati-Adıyaman uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Almati-Adıyaman uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Almati-Adıyaman uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Almati-Adıyaman uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Almaty Intl. Havalimanı, Borolday Havalimanı, varış için Adıyaman Havalimanı kullanabilirsiniz.

Almati-Adıyaman arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Almati-Adıyaman arası uçuş mesafesi toplam 3292 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 4 saat sürüyor.

Adıyaman Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Sal
14ºC
31ºC
Sal
Çar
17ºC
29ºC
Çar
Per
20ºC
33ºC
Per
Cum
20ºC
34ºC
Cum
Cmt
17ºC
33ºC
Cmt
Haritada Görüntüle
Almati - Adıyaman Alternatif Ulaşım
Para birimi