Ağrı - Krasnodar Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
679 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Krasnodar) 22°C / 11°C

Ağrı Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezine yakın konumda ve karayoluna 1 kilometre mesafede bulunan Ahmed-i Hani Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Ahmed-i Hani Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Otobüs

Ahmed-i Hani Havalimanı’na şehrin merkezinden ulaşımınızı belediye otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri ile kısa sürede konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi havalimanında bulabilirsiniz. Uçak saatlerine uyumlu şekilde ayarlanmış olan belediye otobüsleri ile uçağınıza gecikmeden yetişebilirsiniz.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. Aydınoğlu ve Azizoğlu gibi firmaların merkez ofislerinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofislerine bırakabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Ahmed-i Hani Havalimanı’nda, yalnızca İç Hatlar terminali bulunmakla birlikte terminal içerisinde, bebek bakım odası, THY bürosu, araç kiralama firma ofisleri gibi bölümler yer alıyor. Aynı zamanda 70 araç kapasiteli küçük bir otoparka da sahip olan Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı ile karşılıklı olarak her gün tarifeli seferler mevcut. Türk Hava Yolları ve Anadolujet şirketlerinin uçuş düzenlediği Ahmed-i Han Havalimanı her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor.

30 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Krasnodar Şehir Merkezine Ulaşım

Rusya’nın Krasnodar şehrinde bulunan Krasnodar Havalimanı, Rusya’nın yedinci büyük, şehrin ise en büyük kapasiteli havalimanı olma özelliğini taşıyor. Şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Krasnodar Havalimanı, sivil kategoride ve uluslararası alanda hizmet veriyor.

Her yıl çok sayıda yolcuyu Krasnodar şehrine taşıyan Krasnodar Havalimanı çeşitli hizmetleri ile yolculara ve ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatıyor. Yeme içme mekanları, alışveriş mağazaları ve çok çeşitli hizmetleri ile yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış olan Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için de çeşitli seçenekler mevcut.

Ulaşımı da oldukça kolay olan Krasnodar Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşmak için çok sayıda alternatifiniz var. Krasnodar şehir merkezine 12 kilometre mesafedeki Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, tren, otobüs ve araç kiralama seçenekleri ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Taksi

Taksi, Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için seçeceğiniz en hızlı seçenek olabilir. Uçağınız indiği andan itibaren binebileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kısa sürede gidebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen taksi araçları ile şehir merkezine rahatlıkla gidebilirsiniz.

Tren

Şehir merkezine girmek için trenler en ekonomik seçeneklerden birisi olacak. Havalimanından binebileceğiniz Aeroexpress trenleri ile şehir merkezine kısa sürede gitmeniz mümkün. Taksilere göre daha ekonomik olan trenler sizin için iyi bir tercih olabilir.

Otobüs

Havalimanındaki Sochi Autorans otobüsleri ile şehir merkezine rahatça gidebilirsiniz. Farklı saatlerde farklı otobüs hatları ile gidebileceğiniz şehir merkezine kısa sürede ulaşmanız mümkün. Binmeden önce gideceğiniz yere göre hangi otobüse binmeniz gerektiğini öğrenmeyi unutmayın.

Araç Kiralama

Şehir merkezine gitmek için diğer bir seçeneğiniz ise araç kiralama. Krasnodar Havalimanı’nda bulunan araç kiralama ofislerinden kiraladığınız araçlar ile şehir merkezine konforlu şekilde gidebilirsiniz. Şoförlü veya şoförsüz kiralayabileceğiniz araçları şehir merkezindeki araç kiralama ofislerine teslim edebilirsiniz.

09 May 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ağrı-Krasnodar uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Ağrı-Krasnodar uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Ağrı-Krasnodar uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Ağrı-Krasnodar uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Ağrı-Krasnodar uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Ağrı Havalimanı, varış için Krasnodar Havalimanı kullanabilirsiniz.

Ağrı-Krasnodar arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Ağrı-Krasnodar arası uçuş mesafesi toplam 678 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Ağrı-Krasnodar uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Ağrı-Krasnodar uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Krasnodar Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Pzt
11ºC
22ºC
Pzt
Sal
12ºC
22ºC
Sal
Çar
8ºC
21ºC
Çar
Per
8ºC
21ºC
Per
Cum
12ºC
22ºC
Cum
Haritada Görüntüle
Ağrı - Krasnodar Alternatif Ulaşım
Para birimi