Adıyaman - Krasnodar Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
810 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Krasnodar) 20°C / 9°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Krasnodar Şehir Merkezine Ulaşım

Rusya’nın Krasnodar şehrinde bulunan Krasnodar Havalimanı, Rusya’nın yedinci büyük, şehrin ise en büyük kapasiteli havalimanı olma özelliğini taşıyor. Şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta bulunan Krasnodar Havalimanı, sivil kategoride ve uluslararası alanda hizmet veriyor.

Her yıl çok sayıda yolcuyu Krasnodar şehrine taşıyan Krasnodar Havalimanı çeşitli hizmetleri ile yolculara ve ziyaretçilere farklı deneyimler yaşatıyor. Yeme içme mekanları, alışveriş mağazaları ve çok çeşitli hizmetleri ile yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış olan Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için de çeşitli seçenekler mevcut.

Ulaşımı da oldukça kolay olan Krasnodar Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşmak için çok sayıda alternatifiniz var. Krasnodar şehir merkezine 12 kilometre mesafedeki Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, tren, otobüs ve araç kiralama seçenekleri ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Taksi

Taksi, Krasnodar Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için seçeceğiniz en hızlı seçenek olabilir. Uçağınız indiği andan itibaren binebileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kısa sürede gidebilirsiniz. Havalimanında sizi bekleyen taksi araçları ile şehir merkezine rahatlıkla gidebilirsiniz.

Tren

Şehir merkezine girmek için trenler en ekonomik seçeneklerden birisi olacak. Havalimanından binebileceğiniz Aeroexpress trenleri ile şehir merkezine kısa sürede gitmeniz mümkün. Taksilere göre daha ekonomik olan trenler sizin için iyi bir tercih olabilir.

Otobüs

Havalimanındaki Sochi Autorans otobüsleri ile şehir merkezine rahatça gidebilirsiniz. Farklı saatlerde farklı otobüs hatları ile gidebileceğiniz şehir merkezine kısa sürede ulaşmanız mümkün. Binmeden önce gideceğiniz yere göre hangi otobüse binmeniz gerektiğini öğrenmeyi unutmayın.

Araç Kiralama

Şehir merkezine gitmek için diğer bir seçeneğiniz ise araç kiralama. Krasnodar Havalimanı’nda bulunan araç kiralama ofislerinden kiraladığınız araçlar ile şehir merkezine konforlu şekilde gidebilirsiniz. Şoförlü veya şoförsüz kiralayabileceğiniz araçları şehir merkezindeki araç kiralama ofislerine teslim edebilirsiniz.

09 May 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Krasnodar uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Krasnodar uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Krasnodar uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Krasnodar uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Krasnodar uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Krasnodar Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Krasnodar arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Krasnodar arası uçuş mesafesi toplam 810 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Adıyaman-Krasnodar uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Krasnodar uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Krasnodar Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Paz
9ºC
20ºC
Paz
Pzt
10ºC
23ºC
Pzt
Sal
15ºC
25ºC
Sal
Çar
16ºC
27ºC
Çar
Per
14ºC
23ºC
Per
Haritada Görüntüle
Adıyaman - Krasnodar Alternatif Ulaşım
Para birimi