Adıyaman - Düsseldorf Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
2.880 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
3 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Düsseldorf) 18°C / 10°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Düsseldorf Şehir Merkezine Ulaşım

Düsseldorf Havalimanı

Düsseldorf şehir merkezinin 6 kilometre kuzeyinde bulunan Düsseldorf Havalimanı’ndan şehrin birçok merkezi noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüs ve özel servisler ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Düsseldorf Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Sertifikalı havalimanı taksileri ile rahatlıkla şehir merkezine gidebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı da bulunan havalimanı taksileri ayrıca çocuklu aileler için özel yükseltici koltuklar da bulunduruyor.

Otobüs

Düsseldorf Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Ana varış binasında bulunan otobüsler ile şehrin çeşitli merkezlerine gidebilirsiniz. İki adet otobüs istasyonu bulunmakla birlikte bu istasyonlardan gidebileceğiniz yerleri havalimanının internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Tren

Şehir merkezine ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Havalimanı içerisinde iki tane tren istasyonu bulunuyor. C terminalinin yanında bulunan istasyondan Bergish Gladbach merkez istasyonuna kadar ulaşabilirsiniz. Raylı sistemlerde tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise SkyTrain. Bu araç sayesinde terminal binaları ile istasyonlar arasında hızlıca ve rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Terminal binasında bulunan araç kiralama merkezindeki ofislerden araç kiralayarak şehir merkezlerine gitmek mümkün. Avis, Buchbinder, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz, Dollar, Sixt ve Trifty firmaları tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında yer alıyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Mönchengladbach Havalimanı

Düsseldorf şehir merkezinin 15 kilometre batısında bulunan Düsseldorf Mönchengladbach Havalimanı’ndan şehrin birçok merkezi noktasına taksi ve otobüs ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Düsseldorf Mönchengladbach Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Taksiler ile rahatlıkla şehir merkezine gidebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı da bulunan havalimanı taksileri ayrıca çocuklu aileler için özel yükseltici koltuklar da bulunduruyor.

Otobüs

Düsseldorf Mönchengladbach Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Termnal binasında bulunan otobüsler ile şehrin çeşitli merkezlerine gidebilirsiniz.

18 Nis 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Weeze Havalimanı

Düsseldorf şehrinin Lower Rhine bölgesinde bulunan Weeze Havalimanı’ndan şehrin birçok merkezi noktasına taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüs ve özel servisler ile gidebileceğiniz gibi özel aracınızla gelerek özel park alanlarından da faydalanabilirsiniz.

Taksi

Weeze Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım için tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri taksi. Sertifikalı havalimanı taksileri ile rahat ve hızlı şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz taksi firmaları arasında; Taxi Dams, Niers Taxi ve Taxi Wolff bulunuyor.

Otobüs

Weeze Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Ana varış binasında bulunan otobüsler ile şehrin çeşitli merkezlerine gidebilirsiniz. Çok sayıda bölgeye gidebileceğiniz otobüslerin saatleri ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için Weeze Havalimanı’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tren

Şehir merkezine ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Araba ile havalimanına 5 dakikalık mesafede bulunan tren istasyonundan şehir merkezine rahatlıkla gidebilirsiniz. Yarım saatte bir gelen trenler hem rahat hem ucuz bir yolculuk yapmanızı sağlayacak.

Araç Kiralama

Terminalin ana varış bölümünün karşısında yer alan ofislerden araç kiralayarak şehir merkezlerine gitmek mümkün. Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt ve Trifty firmaları tercih edebileceğiniz araç kiralama firmaları arasında yer alıyor.

Transfer Servisleri

Weeze Havalimanı’ndan kalacağınız otele gitmenizi sağlayacak olan transfer araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz transfer firmaları bilgilerine Weeze Havalimanı’nın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Limuzin

Şehir merkezine ulaşım için seçeneklerinizden biri de limuzinler. Havalimanında beklememek için önceden arayarak limuzinlerin sizi karşılamasını sağlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz limuzin firmaları arasında; Taxi von Agris GmbH, Taxi Arns, Exclusive Drive Limousine ve Euro Road Cruise bulunuyor.

18 Nis 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Düsseldorf uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Düsseldorf uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Düsseldorf uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Düsseldorf uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Düsseldorf uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Duesseldorf Tren İstasyonu, Düsseldorf Havalimanı, Mönchengladbach Havalimanı, Weeze Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Düsseldorf arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Düsseldorf arası uçuş mesafesi toplam 2880 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Adıyaman-Düsseldorf uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Düsseldorf uçuşları için en uygun gün: Cumartesi.

Düsseldorf Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cum
10ºC
18ºC
Cum
Cmt
12ºC
16ºC
Cmt
Paz
9ºC
16ºC
Paz
Pzt
9ºC
17ºC
Pzt
Sal
9ºC
19ºC
Sal
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Düsseldorf Alternatif Ulaşım
Para birimi