Adıyaman - Batum Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
518 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Batum) 26°C / 20°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Batum Şehir Merkezine Ulaşım

Hem yurtiçi ve hem yurtdışı hizmet veren Batum Havalimanı, Gürcistan’ın üç havalimanından birisi ve 2007 yılından beri hizmetini sürdürüyor. Batum Havalimanı’na, hem Gürcistan içinden hem de Türkiye’nin kuzeydoğusundan gidiş geliş için farklı ulaşım seçenekleri mevcut. Karayolu üzerinden tercih edebileceğiniz seçenekler ile havalimanı ile kent merkezleri arasında kısa sürede gidip gelebilirsiniz.

Batum Havalimanı Batum merkezine 2 kilometre uzaklıkta bulunan Batum Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, belediye otobüsü ve Havaş servisi gibi seçenekleri kullanabileceğiniz gibi, karayolu üzerinden kendi aracınızla gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Taksi

Batum Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz taksiler, sizin için en hızlı seçenek olacak. Şehre sadece 2 kilometre uzaklıkta bulunan Batum Havalimanı’nın terminal çıkışında sizleri bekleyen taksiler ile yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede kendinizi şehir merkezinde bulabilirsiniz. Maliyetli olan ancak kısa mesafe olması ve hızlı olması nedeniyle avantajlı olan taksiler uçağınız indiği andan itibaren sizleri bekliyor olacak.

Otobüs

Batum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise belediye otobüsleri. Çok hesaplı ücretlerle kullanabileceğiniz belediye otobüsleri ile şehir merkezine 20 dakikada gitmeniz mümkün. Terminal binasının yanından kalkan otobüslere uçağınız indiği andan itibaren ulaşabilir ve beklemeden kent merkezine doğru yol alabilirsiniz.

HAVAŞ

Havaş servisleri ise Türkiye Hopa ilçesine gidecekler için kullanılabilecek ulaşım seçeneklerinden biri olarak karşınızda. Havalimanına inen tüm uçuşlar için servis düzenleyen Havaş, uçağınız indiği andan itibaren 25 dakika sonra Hopa’ya gitmek için hareket ediyor. Yaklaşık 45 dakika süren bir yolculuğun ardından ve Sarp Sınır Kapısı geçildikten sonra Havaş servisleri sizi Hopa Limanı’nda indiriyor.

10 Haz 2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Batum uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Batum uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Batum uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Batum uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Batum uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Alexander Kartveli Batumi Intl. Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Batum arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Batum arası uçuş mesafesi toplam 517 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Adıyaman-Batum uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Batum uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Batum Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Çar
20ºC
26ºC
Çar
Per
20ºC
28ºC
Per
Cum
18ºC
27ºC
Cum
Cmt
19ºC
27ºC
Cmt
Paz
18ºC
23ºC
Paz
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Batum Alternatif Ulaşım
Para birimi