Adıyaman - Almati Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
3.292 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
4 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Almati) 28°C / 17°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Almati Şehir Merkezine Ulaşım

Yoğun trafiğin bulunmadığı şehirde Almatı Havalimanı’ndan şehir merkezine gidiş geliş için çok fazla alternatif bulunmamakla birlikte temel araçlarla ulaşım sağlanabiliyor. Uluslararası terminali ile kent ulaşımında önemli bir yer tutan Almatı Havalimanı’nda, uçuş öncesi ve uçuş sonrası birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz havalimanından uçuşlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Almatı şehir merkezine 18 kilometre mesafedeki Almatı Havalimanı’ndan kent merkezine ulaşım için seçenekleriniz fazla olmamakla birlikte, yoğun olmayan trafiği sayesinde hızlıca gidebilmeniz mümkün. Taksi başta olmak üzere araç kiralama ile şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanında özel araçlar için park alanları da mevcut.

Taksi

Taksi, Almatı Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz en kolay seçenek. Uçağınız indiği andan itibaren bulabileceğiniz taksiler ile şehir merkezine kısa sürede gidebilirsiniz. Trafiğin yoğun olmaması da şehir merkezine hızlıca gitmeniz için bir etken.

Araç Kiralama

Şehir merkezine gitmek için diğer bir seçeneğiniz ise araç kiralama. Almatı Havalimanı’nda bulunan araç kiralama ofislerinden kiraladığınız araçlar ile şehir merkezine konforlu şekilde gidebilirsiniz. Şoförlü veya şoförsüz kiralayabileceğiniz araçları şehir merkezindeki araç kiralama ofislerine teslim edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz araç kiralama firmalarını öğrenmek için havalimanının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

22 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Almati uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Almati uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Almati uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Almati uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Almati uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Almaty Intl. Havalimanı, Borolday Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Almati arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Almati arası uçuş mesafesi toplam 3292 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 4 saat sürüyor.

Adıyaman-Almati uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Almati uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Almati Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Cmt
17ºC
28ºC
Cmt
Paz
15ºC
31ºC
Paz
Pzt
10ºC
25ºC
Pzt
Sal
10ºC
22ºC
Sal
Çar
12ºC
21ºC
Çar
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Almati Alternatif Ulaşım
Para birimi