San Fransisko (ve civarı) Otelleri Ara

En uygun San Fransisko (ve civarı) otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz San Fransisko (ve civarı) otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

San Fransisko (ve civarı) Hakkında

ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’ne bağlı olan San Francisco, aynı isimli yarımada üzerine kuruludur. Şehir merkezinin nüfusu 1 milyon civarında San Francisco, Oakland ve San Jose bölgesinin toplam nüfusu ise yaklaşık 8 milyon civarındadır. Değişken bir iklime sahip olan San Francisco, Aralık ve Ocak aylarında oldukça soğuktur. Sıcaklığın zaman zaman sıfırın altına düştüğü de görülür. Yaz aylarında ise ortalama sıcaklık 25 derece civarındadır. Yaz aylarında gece ile gündüz arasındaki sıcaklık farkları yüksek olduğundan dışarı çıkarken buna göre bir elbise giymek faydalı olacaktır.

San Francisco mutfağı birçok ülkenin mutfağını iç içe bulabileceğiniz kozmopolit bir yapıdadır. Çin Mahallesi'nde Çin yemekleri, Meksika restoranlarında Meksika yemekleri ve İtalyan mutfağı burada bulabileceğiniz yemekler arasında. Kuzey ve Güney’in birleştiği Union Meydanı, filmlere de konu olan ünlü bir hapishanenin bulunduğu Alcatraz Adası, Bay Bridge olarak bilinen Körfez Köprüsü burada görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

San Fransisko (ve civarı) Galeri

San Fransisko (ve civarı) Şehir Rehberi