Kinshasa Otelleri Ara

En uygun Kinshasa otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Kinshasa otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Kinshasa Hakkında

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin başkenti Kinshasa şehri, sahip olduğu gelişmiş yapısıyla Kongo Nehri kıyısında bulunur. Ekvatoral iklimin etkisi altında bulunan Kinshasa'da yaz sıcaklığı 27-29 derece arasında değişir. Şehir yaz ayları dışında sürekli yağış alır. Avrupa ve Portekiz mutfağının etkilerinin görüldüğü Kinshasa şehrinde, Orta Doğu kültürüne de ait lezzetler çeşitli işletmelerce menülere yansıtılır. Moambe adını taşıyan ulusal yemeklerini şehirde bulunan hemen her restoranda tadabilirsiniz. Tercihe göre Fast-Food ürünlerine de ulaşmak mümkündür.

Bölgede bulunan; Bombo Lumene, Kongo Nehri, Şehir Pazarları, La Gombe Bölgesi, Chutes de Zongo, Lac de ma Vallee, Nsele Nehri, Kinshasa Ulusal Müzesi, Kinkole Kasabası, Jardin d’Eden, Kinshasa Üniversitesi ve Kinshasa Etnolojik Müzesi gibi yapılar yıllar boyunca korunup, günümüze kadar ulaşmış eserler arasında yer alır. Bu alanları ziyaret ederek ülke mimarisi hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Şehirde birçok seyyar satıcı bulunur. Farklı ürünler satılan bu alanlar dışında belli başlı alışveriş merkezleri de mevcuttur. Çok hareketli bir gece hayatına sahip olan Kinshasa şehri birçok kafe, bar, disko ve canlı müzik yapan mekanlara sahiptir. Kinshasa’ya ulaşım birçok havaalanından kolaylıkla gerçekleşir.