Jeju Otelleri Ara

En uygun Jeju otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Jeju otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Jeju Hakkında

Tanrıların Adası olarak da bilinen Jeju Adası dünyanın en ilginç adalarından biri. Volkanik doğa harikaları, adanın her yerinde açan yüzlerce türde çiçekleri ve geniş altın kumsallarıyla Jeju Adası turizmin merkezlerinden biri haline gelmiş durumda. Volkanik sütunların ve lav tünellerinin bulunduğu bir mağara olan Manjanggul UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alıyor. Yeşilin ve mavinin buluştuğu bu adaya yapacağınız seyahatlerde konuklarına en yüksek kalitede hizmet veren pek çok otel bulabilirsiniz.

Şehir merkezine, sahile ve toplu taşıma duraklarına kısa mesafede faaliyet gösteren tesislerin odaları Uzak Doğu'ya özgü bir dizaynla minimal bir şekilde döşenmiş. Oteller misafirlerine oda servisi ve kat hizmetleri gibi imkanların yanı sıra sosyalleşmek için de pek çok alternatif sunuyor. Uzun bir yolculuğun ardından rahatlamak için buhar odalarında vakit geçirebilir, masaj ve spa gibi olanaklardan faydalanarak yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. Deneyimli şeflerin hazırladığı ve ağırlıklı olarak deniz ürünlerinden oluşan menüler Uzak Doğu mutfağını yakından tanıma fırsatı sunacak.

Geniş golf sahalarında dostlarınızla bir oyundan sonra heyecanlı kart oyunlarıyla gecenizi geçirebileceğiniz bu tesisler size unutulmaz bir tatil deneyimi sunacak. İş seyahatlerine de uygun konaklama seçenekleri bulabileceğiniz Jeju'da geniş konferans odaları ve toplantı odalarıyla sizi ağırlayabilecek oteller mevcut.

Türkiye'den aktarmasız uçuş seferleri bulunmayan Jeju Adası'na Güney Kore'nin birçok şehrinden direkt uçuşlar ve kıyı şehirlerinden botlarla yolculuk ederek ulaşabilirsiniz. Ada içerisinde en çok kullanılan ulaşım araçlarıysa bisikletler ve kiralık otomobiller. Jeju Adası doğa harikalarına tanıklık etmek size hızlı şehir yaşamından uzaklaşıp dinlenmek için mükemmel bir fırsat sunacak.

Jeju Seyahat Yazıları