Hamilton Otelleri Ara

En uygun Hamilton otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Hamilton otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Hamilton Hakkında

Kanada’nın Ontario Eyaleti’ne bağlı olan Toronto, ülkenin en önemli kültür ve ticaret merkezi. Kanada’nın en çok göçmene sahip olan şehirlerinden birisidir. Nüfusunun yarısından fazlası göçmen olan şehirde ayrıca farklı milletlerin yoğun olarak yaşadığı bölgeler de bulunmaktadır. Küçük Portekiz, Küçük İtalya gibi Avrupalıların da yaşadığı bölgeler de ağırlıkta.

Kış ayları Kanada genelinde olduğu gibi burada da soğuk geçmektedir, yaz ayları ise nemli ve sıcak geçmektedir. Yaz aylarında sıcaklık 21 ile 30 derece arasında değişmektedir.

Suç oranının çok yüksek olmadığı bu şehir yaşama standartlarına göre dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Düzenli ulaşım hatları, şehrin her yerine yayılmış alışveriş merkezleri burayı daha da güzelleştiren etkenlerden bazıları.

CN Tower adında bir simgesi vardır ve burası yılda yaklaşık 2 milyon kişi tarafından ziyaret edilen ve restoranların da bulunduğu bir kule. NBA’de oynayan bir basketbol, NHL’de oynayan da bir hokey takımları bulunmaktadır. Beyzbol da yine burada popüler olan sporlardan birisidir. 

Hamilton Galeri