9.0Mükemmel

Maison coquette Sidi Bou Said

Sidi Bou Said
Maison coquette Sidi Bou Said - Öne Çıkan Resim
Maison coquette Sidi Bou Said - Oda
Maison coquette Sidi Bou Said - Mutfak
Maison coquette Sidi Bou Said - Oda Düzeni
Maison coquette Sidi Bou Said - Banyo Tipleri

Sidi Bou Said (Amilcar) bölgesindeki bu apart daire misafirlere Basilica of Damous Karita ve Kuzey Afrika Amerikan Mezarlığı ve Anıtı ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu daire Palais Ennejma Ezzahra Sarayı ile 1,2 mi (2 km) ve Antonin Baths ile 1,5 mi (2,5 km) mesafede.

Bu dairede mutfak, tam boy buzdolabı/dondurucu ve fırın var. Size özel, veranda vardır. Keyifli vakit geçirmeniz için 32-inç düz ekran televizyon ve uydu kanalları sunuluyor; ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet var. Misafirlerin konforu için ayrı oturma alanı ve mikrodalga fırın sunulmaktadır; ayrıca kat hizmetleri her konaklamada bir kere verilmeketdir.

Zemin katta teras ve bahçe ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın.

Misafirler için birden fazla dil bilen personel, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.


Odalar

3 Tem Cum - 6 Tem Pts|2|1|3
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
  • Comfort Apart Daire
area1/14

Comfort Apart Daire

city-viewŞehir Manzarası
Televizyon
Ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri
Saç kurutma makinesi

Otel Özellikleri

Sidi Bou Said (Amilcar) bölgesindeki bu apart daire misafirlere Basilica of Damous Karita ve Kuzey Afrika Amerikan Mezarlığı ve Anıtı ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu daire Palais Ennejma Ezzahra Sarayı ile 1,2 mi (2 km) ve Antonin Baths ile 1,5 mi (2,5 km) mesafede.

Bu dairede mutfak, tam boy buzdolabı/dondurucu ve fırın var. Size özel, veranda vardır. Keyifli vakit geçirmeniz için 32-inç düz ekran televizyon ve uydu kanalları sunuluyor; ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet var. Misafirlerin konforu için ayrı oturma alanı ve mikrodalga fırın sunulmaktadır; ayrıca kat hizmetleri her konaklamada bir kere verilmeketdir.

Zemin katta teras ve bahçe ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın.

Misafirler için birden fazla dil bilen personel, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir.

Genel

Genel

Belirlenmiş Sigara İçilen Alanlar
Teras
Bahçe
Valiz Dolabı
Kuru Temizleme/Çamaşırhane
Konuşulan Diller

Konuşulan Diller

Birden Fazla Dil Bilen Personel
İnternet

İnternet

Kablosuz İnternet Ücretsiz
Otopark ve Transfer

Otopark ve Transfer

Havaalanı Servisi (ücretli)
Yeme ve içme

Yeme ve içme

Tur/Bilet Hizmetleri

Ulaşım

Adres: 6 rue ibn asfour sidi bou said, Sidi Bou Said



Önemli Uyarılar

Otel girişlerinde tatil köyü ücretleri, şehir vergileri ve ülke düzenlemelerinden kaynaklanan ek ücretler doğrudan otele ödenir. ENUYGUN ek otel ücretlerinden sorumlu değildir.

Yakınındaki Oteller

Otel bulmak için neden Enuygun'u kullanmalısın?

Choice icon

Sayısız seçenek

Enuygun ile 1000'lerce oteli tercihlerine göre filtreleyerek saniyeler içinde sana en uygun oteli bulabilirsin.

En uygun otel

Kafanı karıştıran fiyat ve hizmet seçenekleri arasında kaybolma, tercihlerini belirleyip sana en uygun otelde odanı hemen ayırt.

Hızlı ve kolay

Enuygun sayesinde aradığın oteli bulmak için sadece birkaç saniyeye ihtiyaç var.

Güvenle al

Tüm ödeme işlemlerin, dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.