7.8İyi

DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale

Wood Dale
DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale - Genel
DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale - Havuz
DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale - Oda
DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale - Lobi
DoubleTree by Hilton Hotel Chicago Wood Dale - Yeme / İçme

Odalar

24 Ağu Pts - 27 Ağu Per|2|1|3
  • Standard Oda, 2 Çift Kişilik Yatak
  • Standard Oda, 2 Çift Kişilik Yatak
  • Standard Oda, 2 Çift Kişilik Yatak
  • Standard Oda, 2 Çift Kişilik Yatak
area1/4

Standard Oda, 2 Çift Kişilik Yatak

Özel banyo (oda dışında)
Kablosuz internet (ücretli)
Kablosuz İnternet erişimi
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Küvet (Mobility & Hearing)
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Küvet (Mobility & Hearing)
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Küvet (Mobility & Hearing)
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Küvet (Mobility & Hearing)
area1/4

Oda, 1 En Büyük (king) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Küvet (mobility & Hearing)

Özel banyo (oda dışında)
Kablosuz internet (ücretli)
Kablosuz İnternet erişimi
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda
  • Oda, 1 En Büyük (King) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda
area1/5

Oda, 1 En Büyük (king) Boy Yatak, Engellilere Uygun, Veranda

Balkon veya veranda
Veranda
Özel banyo (oda dışında)

Otel Özellikleri

Genel

Genel

Lobide şömine
Çamaşırhane
Bahçe
Kütüphane
24 saat açık resepsiyon
Market
Yeme ve içme

Yeme ve içme

Kahvaltı servisi var (ücretli)
Piknik alanı
Restoran sayısı
Bar/lounge sayısı
Su sebili
Ziyafet Salonu
İş / Business

İş / Business

Konferans alanı 259 m²
Toplantı odaları
24 saat ofis
Konferans alanı büyüklüğü (feet)
Konferans alanı büyüklüğü (metre)
Toplantı odası sayısı
Evcil hayvan

Evcil hayvan

Evcil hayvanlara izin verilir
kg cinsinden maksimum evcil hayvan ağırlığı:
lb cinsinden maksimum evcil hayvan ağırlığı:
Sadece köpeklere izin verilir
Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı
Sadece rehber hayvanlara izin verilir
Oda

Oda

Ortak mikrodalga fırın
Portatif/ilave yatak yok
Dış mekan mobilyaları
Ortak çalışma alanları
Ortak Çalışma Alanı
İyi Aydınlatılmış Giriş Yolu
Aktivite

Aktivite

Yakında doğa yürüyüşü/bisiklet parkurları
Konaklama yeri yakınında golf
Yakınlarda Golf
Yakınlarda Yürüyüş/Bisiklet Parkurları
Havuz ve Plaj

Havuz ve Plaj

Kapalı havuz sayısı
Merdivensiz giriş yolu
Kapalı Havuz 1 adet
Spor

Spor

Spor salonu 24 saat
24 saat açık spor salonu
Ödeme

Ödeme

Bankamatik/banka
ATM/Banka
İnternet

İnternet

Kablosuz internet (ücretli)
Kablosuz İnternetÜcretli
Otopark ve Transfer

Otopark ve Transfer

Ücretsiz valesiz otopark
Otopark
Konuşulan Diller

Konuşulan Diller

Birden fazla dil bilen personel
Giriş / Çıkış

Giriş / Çıkış

Hızlı check-out

Bölgeyi Keşfedin

Adres: North Mittel Boulevard, 1200, Wood Dale


Erişilebilirlik

  • Asansör
  • Engellilere uygun servis yok
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun (sınırlamalar olabilir)
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun havuz
  • Asansör kapı genişliği (inç)
  • Asansör kapı genişliği (santimetre)
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun danışma masası
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun kayıt masası
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun otel restoranı
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun minibüs otoparkı
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun asansör yolu
  • Braille alfabesi veya işaret dili
  • Yardımcı dinleme cihazları bulunur
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun spor salonu
  • Tekerlekli sandalye kullanımına uygun toplantı alanları/ofis
  • Tekerlekli Sandalye Erişimli Asansör
  • Engelli Rampası
  • Braille Alfabesi/İşaret Dili
  • Tekerlekli Sandalye Erişimi
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Spor Salonu
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Minibüs Park Yeri
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Restoran
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Toplantı Alanları/Ofis
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Havuz
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Kayıt Masası
  • Tekerlekli Sandalye Erişimine Uygun Danışma Masası
  • Yardımcı Dinleme Cihazları

Otel Kuralları

Check-in Başlangıç ve Bitiş

15:00 - 02:00

Check-out

11:00

Talimatlar
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele giriş sırasında, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Uzun süreli kiracılar kabul edilir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.
Bu konaklama yerinde çalışma saatleri dışında giriş yapılamamaktadır. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
  • Havuz 7 ve 23 arasında açıktır.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).
  • Bu konaklama yeri, ağırladığı misafirler arasında cinsel tercih ve cinsel kimlik ayrımı gözetmez (LGBTQ+ bireyler ağırlanır).
İsteğe Bağlı
  • Misafirler rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak konaklama yeri ile doğrudan iletişime geçip evcil hayvanlarını getirmek için düzenleme yapabilir (bu işlem için ek ücret uygulanır, gerekli bilgiler Ücretler bölümünde bulunabilir).

  • Önemli Uyarılar

    Otel girişlerinde tatil köyü ücretleri, şehir vergileri ve ülke düzenlemelerinden kaynaklanan ek ücretler doğrudan otele ödenir. ENUYGUN ek otel ücretlerinden sorumlu değildir.

    Yakınındaki Oteller

    Otel bulmak için neden Enuygun'u kullanmalısın?

    Choice icon

    Sayısız seçenek

    Enuygun ile 1000'lerce oteli tercihlerine göre filtreleyerek saniyeler içinde sana en uygun oteli bulabilirsin.

    En uygun otel

    Kafanı karıştıran fiyat ve hizmet seçenekleri arasında kaybolma, tercihlerini belirleyip sana en uygun otelde odanı hemen ayırt.

    Hızlı ve kolay

    Enuygun sayesinde aradığın oteli bulmak için sadece birkaç saniyeye ihtiyaç var.

    Güvenle al

    Tüm ödeme işlemlerin, dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.