Dalyan Otelleri Ara

En uygun Dalyan otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Dalyan otellerini listele.

Dalyan Hakkında

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı olan Dalyan, Köyceğiz Gölü ve Akdeniz’i birleştiren kanalın üzerinde bulunur. Fethiye ve Marmaris arasında kalan Dalyan, tam anlamıyla bir oksijen deposu. Etrafını çeviren dağlar sayesinde rüzgâra karşı korunan tatil beldesinde Akdeniz iklimi hâkim. Bu nedenle de ilkbahar ve sonbahar aylarında da denize girmeye elverişli bir havası bulunuyor.

Dalyan’da oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptlerinde hizmet veren butik ve apart otellerde konaklayabilirsiniz. Doğayla iç içe bir tatil için doğa otellerini tercih edebilirsiniz. Dalyan’a gitmek için 28 kilometre uzaklıktaki Dalaman Havalimanı’na uçabilirsiniz. Havalimanından Dalyan’a gitmek için transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Otobüs yolculuğunu tercih ederseniz Ortaca Otogarı’nda inip minibüslerle Dalyan’a gelebilirsiniz. Dalyan’a gelmek için Marmaris’ten kalkan teknelere de binebilirsiniz.

Dalyan’daki tatiliniz esnasında “güvercin yuvası” ismiyle anılan Likya Kaya Mezarları’nı mutlaka görmelisiniz. Dalyan Nehri’nin karşısında bulunan Kaunos Antik Kenti’ne gidip manzarayı izleyebilirsiniz. Dalyan’da yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden biri olan çamur banyosunu mutlaka denemelisiniz. Antik kentleri daha yakından görmek ve kaplumbağalarla yüzmeyi deneyimlemek için tekne turlarına çıkabilirsiniz.

Dalyan Galeri

Dalyan Semtleri

x