Colorado Springs Otelleri Ara

En uygun Colorado Springs otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Colorado Springs otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Colorado Springs Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kolorado eyaletinde yer alan ve eyaletin en büyük ikinci şehri olan Colorado Springs, bölgenin en önemli merkezlerinden biridir. Karasal bir iklime sahip kentte yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçer. Bahar aylarında bile serin bir havanın hakim olduğu şehre gitmeyi planlıyorsanız, bu durumu mutlaka göze alın ve özellikle akşam saatlerinde serinleyen havaya karşı yanınızda fazladan kıyafet götürün deriz.

Şehirde toplu taşıma yok denecek kadar azdır. Yolda yürüyen yayalara rastlamaksa, çok güçtür. Şehir halkı genellikle otomobillerle bir yerden bir yere yolculuk ederler. Şehirde yeme içme konusunda da Amerika’nın birçok kentinde olduğu gibi ‘’drive thru’’ olarak adlandırılan araçlara genellikle hamburger, patates kızartması gibi fast food türü yemekleri paket servis alarak araçta yemek yaygındır.

Şehirde görülecek yerlerin başında ise Pikes Peak olarak adlandırılan yüksek dağlar, Cheyenne Mountain Hayvanat Bahçesi, Amerikan Ulusal Savaş Müzesi ve Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri Akademisi gelir. Şehir ve civarında görülecek diğer yerler arasında Red Rock Kanyonu, Palmer Parkı ve Yedi Şelaleler gelir. Macera tutkunları için de sayısız alternatif sunan şehirde kaya tırmanışı gibi sporlar için özel olarak akademiler de vardır. Şehrin mutfağında ise Amerika’nın iç kesimlerde bulunan birçok şehrinde olduğu gibi kırmızı et ve patates ile hazırlanan lezzetler öne çıkar.

Colorado Springs Galeri