Çıralı Otelleri Ara

En uygun Çıralı otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Çıralı otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Çıralı Hakkında

Doğayla iç içe sakin bir tatil isteyenlerin tercihi olan Çıralı; Antalya’nın Kemer ilçesinde, Olympos Beydağları Milli Parkı sınırları içerisinde bulunur. En yoğun olduğu zamanlar yaz aylarıdır ancak Nisan-Mayıs ve Eylül-Ekim dönemlerinde de denize girilebilir. Çıralı’da konaklamak için her bütçeye uygun bir seçenek var.

Çıralı’ya gitmek için hava ve karayolu kullanılıyor. Havayolu için Antalya Havalimanı’nda indikten sonra özel servis veya belediye otobüsleriyle Çıralı minibüslerine binilebilecek noktalara ulaşabilirsiniz. Antalya Otogarı’nda indikten sonra aynı yerde bulunan İlçeler Terminali’nden Çıralı’ya giden bir araç bulabilirsiniz.

Çıralı’nın muhteşem doğası ve tarihi alanları gezilecek pek çok nokta sunuyor. Hemen yanı başında bulunan antik korsan şehri Olympos, efsanelere göre Chimera’nın sönmeyen ateşini barındıran dağ Yanartaş, antik Likya Yolu, yeşillikler içinden akan Ulupınar Deresi ve yolları denize açılan antik kent Phaselis ziyaret edilebilecek yerlerden birkaçı.

Çıralı konaklama yerleri çoğunlukla yarım pansiyon veya oda kahvaltı servisi şeklinde çalışmakta. Beldede sit alanları olması sebebiyle konaklama yerleri butik oteller, az kapasiteli pansiyonlar ve bungalov evlerden oluşuyor. Havuzlu, evcil hayvan dostu, çocuklu aile temalı Kemer otelleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Çıralı’da nefes kesici bir gün batımını, incecik kumlardan oluşan sahilinde yürüyüş yaparak izlemek mümkün. Sadece denizyoluyla ulaşabileceğiniz koyları keşfetmek için bölgeden kalkış yapan tekne turlarına katılabilir, eğlenceli bir gece hayatı için barlarına uğrayabilirsiniz.

Çıralı Galeri

Önemli Noktalar

Çıralı Seyahat Yazıları