Bodrum Merkezi Otelleri Ara

En uygun Bodrum Merkezi otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Bodrum Merkezi otellerini listele.

Şehir, ilçe veya otel adı yazın
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Bodrum Merkezi Hakkında

Barlar Sokağı, Türkiye’nin Ege kıyılarında tatil denince hiç şüphesiz adı ilk sıralarda geçen destinasyonlardan Bodrum’da yer alıyor. Akşam saatlerinden itibaren ziyaretçilerle dolmaya başlayan mekanlar Barlar Sokağı’na gelenlere tüm gece boyunca devam eden sınırsız eğlence vaat ediyor. Üstelik sokağın çevresinde Bodrum yazılı buzdolabı süsleri, bardaklar, şapkalar ve tişörtlerden satın alabileceğiniz pek çok mağaza da var.

Bodrum Barlar Sokağı’nda hava özellikle yaz aylarında oldukça sıcak. Hatta yaz ortasında buraya seyahat etmeyi planlıyorsanız, olabildiğince açık renkli ve ince giysilerinizi yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir. Bölgede sonbahar ve kış ayları ise hem daha serin hem de oldukça sakin geçiyor. Bu dönemlerde Barlar Sokağı’ndaki pek çok mekan bir sonraki yaza kadar kapılarını kapatıyor.   

Bodrum Barlar Sokağı ve civarında Ege Denizi’nden tutulan balıkları, taptaze otlardan hazırlanan çeşitli salataları ve enfes mezeleri tadarak tatilinizi renklendirebilirsiniz. Eğer tatil denince aklınıza sakin bir yerde dinlenmek geliyorsa, burada bir süre bu fikri askıya almanız gerekebilir. Çünkü özellikle yaz aylarında turistlerle dolup taşan Barlar Sokağı huzurdan çok müzik ve eğlence arayanlar için doğru adreslerden. Eskiden bölgede daha fazla bar ve kulüp yer alıyorken günümüzde bazı işletmeler hediyelik eşya dükkanı ve dövmeci olarak hizmet veriyor. Ancak yine de Bodrum Barlar Sokağı’nda halen eğlenceli dakikalar yaşayacağınız pek çok seçeneği bulma şansınız var. Marinaya da oldukça yakın olan sokağın çevresinde kalabileceğiniz alternatifler genellikle az odalı ve küçük otellerden meydana geliyor. Bodrum Barlar Sokağı ve civarındaki oteller Bodrum’un tam kalbinde olmak isteyenler için ideal. Gün boyu süren animasyonlar, zengin seçenekli açık büfeler ve geniş kum plajlar içinse merkezin biraz daha dışındaki büyük tatil köylerini tercih edebilirsiniz.