Borajet, Van'dan Kayseri, Trabzon ve Gaziantep seferlerine başladı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Borajet Anadolu şehirleri arasındaki uçuş ağlarını arttırdı. Borajet Van’dan Kayseri, Trabzon ve Gaziantep seferlerine başladı. Bora Jet ayrıca Ankara, İstanbul, Tekirdağ, Sivas, Gaziantep, Balıkesir, Van, Tokat, Çanakkale, Bursa, Alanya, Kayseri, Bodrum, Siirt, Zonguldak, Kocaeli, Trabzon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Gökçeada ve Antalya gibi özel ve bölgesel şehirler arasında uçak seferleri düzenlemektedir.

 

Seferler ve saatleri

Borajet’in Van-Gaziantep seferleri Çarşamba, Cuma ve Pazar karşılıklı olarak yapılıyor. Van’dan kalkışlar saat 14:30’da Gaziantep’ten ise saat 16:30’da…

Van-Kayseri seferleri de yine Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yapılıyor. Uçuşlar Van’dan saat 09:45’te Kayseriden ise 12:00’de.

Van-Trabzon uçuşları ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri yapılmaktadır. Van’dan uçuşlar 08:40’da, Trabzon’dan ise 10:25’te yapılıyor.

Borajet ya da diğer havayollarından bilet satın almak için hemen uçak bileti sayfamızı tıklayarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve bilet satın alabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar