Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik
Lüks
Lüks
Üst
Üst
Giresun Havalimanı Hakkında

Giresun Havalimanı, Ordu ve Giresun şehirlerinin tam ortasında inşa edilmiş ve 2015 yılından bu yana hizmet verir. Karadeniz Bölgesi’nin önemli cazibe merkezlerinden biri olması havalimanının yoğunluğunu da doğrudan etkiler. Avrupa’da denizin doldurulmasıyla inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliği taşır. Bu özelliğine ek olarak Ordu ve Giresun şehirlerine büyük bir katkı sağlar.

Ordu ve Giresun’u dünyaya bağlayan Giresun Havalimanı’ndan hem yurtiçi hem de uluslararası seferler gerçekleşir. Bu çerçevede Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir havalimanında ulaşılabilecek en önemli destinasyonlar. Uluslararası uçuşlarda ise Münih ve Köln yıl boyunca pek çok yolcuyu Giresun Havalimanı’na ulaştırır. Uçuş sayısının git gide arttığı Giresun Havalimanı’nın yıllık ortalama yolcu kapasitesi 1,5 milyona yakın. 

Giresun ve Ordu şehirlerinin tam ortasında bulunan Giresun Havalimanı şehir merkezlerinde ortalama 30 km mesafede. Bu nedenle ulaşım, yolcuların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi. Ordu ya da Giresun’a ulaşmak adına toplu ulaşım seçeneği tercih edilse de araç kiralama, taksi ve havalimanı transferi konforu ön plana çıkaran alternatifler olur. Siz de Giresun Havalimanı’na ulaştığınızda araç kiralama ile bölgedeki güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Ordu – Giresun Havalimanı’na vardığınızda Boztepe, Ulubat Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Kuzalan Şelalesi, Kulakkaya Yaylası, Mavi Göl ve Giresun Kalesi gibi güzellikleri görmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular