Beylikdüzü Araç Kiralama

Beylikdüzü Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Beylikdüzü
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv, Lüks, Üst, Minibüs
Kiralama Noktaları16
Popüler Acenteler:Otocar
Beylikdüzü Hakkında

İstanbul’un en son ilçelerinden birisi olan Beylikdüzü, kent merkezine olan uzaklığı ile biliniyor. Özellikle 1999 Marmara Depremi sonrasında hızlı bir göç dalgasına maruz kalan ilçe, bu tarihten sonra hızlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye başladı. Marmara Denizi’ne olan kıyısı ile de dikkat çeken ilçe, geniş park ve bahçeleri ile öne çıkıyor. Buna ek olarak günümüzde dahi kendisini korumayı başarmış doğası da Beylikdüzü’nü önemli cazibe merkezlerinden birisi haline getiriyor.

Beylikdüzü’nde gezmek ve doğasını keşfetmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Böylece ilçe içerisinde bulunan hemen her noktayı, en ince ayrıntısına kadar keşfetme şansına erişirsiniz.

Beylikdüzü sahilleri, doğası ve kültürü ile dikkat çeken bir lokasyon. Bu anlamda Gürpınar Sahili, Kavaklı Sahil Parkı, Gürpınar Halk Plajı, Osmanlı Parkı, Kuğulu Park, Beylikdüzü Yaşam Vadisi, Tepecik Çamlık Parkı, Nostalji Müzesi, Deniz Canlıları Müzesi, Yeşil Vadi Botanik Parkı gibi alanlar keşfedilmeyi bekliyor. Bunun yanı sıra Beylikdüzü kırlarını da keşfedebilir, bu alanlarda piknik yaparak doğanın tadını çıkartabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü'nde Araç Kiralayacaklar İçin İpuçları

Araç modeli: Beylikdüzü de İstanbul'un genel karakterini yansıtan semtlerden biri. Araç yoğunluğu ve trafik sıkışıklığına dayanarak Sedan ve hatchback türü arabalar tercih ederek şehir içinde rahat hareket edebilirsiniz.

Vites tercihi: İstanbul'un bir diğer ucunda konumlanan Beylikdüzü'nden araç kiralayacaksanız muhtemelen İstanbul şehir içinde seyahat ederken, bir noktadan başak bir noktaya ulaşma aşamasında trafik yoğunluğuna takılabilirsiniz. Bu sebeple trafikte sık sık yaşanan dur kalklarda otomatik vites arabalarla konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Trafik yoğunluğu: İstanbul'da trafik yoğunluğu sebebiyle kısa mesafelere seyahat etseniz dahi sürekli dur kalklarda çok fazla yakıt harcama olasılığınız bulunuyor. Bu sebeple hibrit ya da dizel araçlarla tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yön bulma: Büyük şehirde yön tayin edip gideceğiniz yere en kısa sürede varmak için navigasyon hizmeti almanızı öneririz. Bunun için de araç kiralama firmanızdan ek ücrete tabi bir ekstra hizmet alabilirsiniz.

Önemli: Yurtdışından seyahat eden ve Latin alfabeli ehliyet sahibi olmayan sürücüler araç kiralama esnasında ehliyetlerine ek olarak, uluslararası ehliyet ve pasaportlarını sunmak zorundadırlar.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular