Trabzon - Kerpe Adası Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1.250 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 30 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Kerpe Adası Yerel Saati
GMT +3

Trabzon Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Şehir merkezinden kalkan havaalanı otobüsleri ya da uçaklara göre kalkış saatleri değişen Havaş servisleri ile rahatlıkla Trabzon Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Havaş’a binebilmek için Beşirli Orhan Petrol, Karşıyaka Kavşağı Ziraat Bankası, Tanjant Migros ya da Kilpa önüne gitmeniz gerekiyor. Havalanından geçen Çimenli ya da Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Çimenli Değirmendere, Tanjant ve Meydan duraklarından, Yomra otobüslerine ise Değirmendere, Sahil Yolu, Tanjant, Meydan, Atapark, Şenol Güneş Caddesi, Sahil Yolu ve Sahil Peronu duraklarından binebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

50 yıldan fazla bir zamandır faaliyette olan Trabzon Havalimanı yenilenerek iç hatlar ve dış hatlar olmak üzere iki terminalle hizmet vermeye başladı. Uçak pistinin ve havalimanının hemen sahil kenarında yer alıyor olması, kalkış ve inişlerde yolcular için güzel bir manzara sunar. İç hatlarda CIP salonu, 2 kafesi ve 1 restoranının yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz stantlar da var.

Dış hatlar terminalinde ise bir bar ve 1 duty-free mağazası var. Vaktiniz varsa alışveriş için havaalanına yakın bir konumda olan Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nden de faydalanabilirsiniz.

07/02/2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Kerpe Adası Şehir Merkezine Ulaşım

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Trabzon-Kerpe Adası uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Trabzon-Kerpe Adası uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Trabzon-Kerpe Adası uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Trabzon-Kerpe Adası uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Trabzon-Kerpe Adası uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Trabzon Havalimanı, varış için Karpathos Havalimanı kullanabilirsiniz.

Trabzon-Kerpe Adası arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Trabzon-Kerpe Adası arası uçuş mesafesi toplam 1249 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Trabzon-Kerpe Adası uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Trabzon-Kerpe Adası uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Trabzon - Kerpe Adası Alternatif Ulaşım
Para birimi
x