Şirket adına nasıl fatura alabilirim?

Biletinizi satın alırken uçuşunuzu seçtikten sonra, yolcu bilgilerini girdiğiniz sayfada bireysel fatura ve kurumsal fatura seçeneklerimiz bulunuyor. Bu aşamada fatura talebi oluşturabilirsiniz. E-arşiv faturanız 7 gün içerisinde e-posta ile gönderilecektir. E-fatura mükellefi iseniz e-faturanız hem e-posta ile gönderilecek hem de e-fatura portalınıza otomatik olarak düşecektir. Mevzuat gereği fatura bilgilerinde değişiklik yapılamadığından biletinizi alırken fatura bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Son güncelleme: 02/12/2015

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x