Satın aldığım ek hizmetleri nasıl iptal edebilirim?

Enuygun üzerinden satın alınan tüm ek hizmetlerin iptali için 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Hava yolundan satın alınan tüm ek hizmetler içinde hava yolunun kendisi ile iletişime geçilebilir.

Tekerlekli sandalye iptali: Enuygun üzerinden satın alınan tekerlekli sandalye ek hizmetinin iptalini 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Spor malzemeleri iptali: Hava yolları üzerinden satın aldığınız ek hizmetinizin iptal işlemini hava yolunun çağrı merkezini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik aletleri iptali: Hava yolları üzerinden satın aldığınız ek hizmetinizin iptal işlemini hava yolunun çağrı merkezini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Silah taşıma işlemi: Yolculara ait silahların ve bileşenlerinin taşınması, Milli Sivil Havacılık Güvenlik Kurulu ve Havalimanı Güvenlik Komisyonları tarafından belirlenen kurallar ve sınırlamalar doğrultusunda gerçekleştirilir. Belirtilen kurallar ve kısıtlamalar doğrultusunda yalnız iç hat uçuşlarında kabule elverişli ruhsatlı silah ve bileşenler ilgili Havalimanı Emniyet Birimlerine teslim edilmek ve varış yeri Havalimanı Emniyet Birimlerinden teslim alınmak üzere uçakta taşınır. 

Evcil hayvan taşıma iptali: Enuygun üzerinden satın aldığınız uçakta canlı hayvan taşıma hizmetinin iptalini 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Seda Suvat

Seda Suvat

Kocaeli Üniversitesi Turizm Rehberliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümleri mezunu. Turizm sektöründe 12 yıl boyunca uçak bileti ve tatil rezervasyonları konusunda kazandığı uzmanlıkla, 2015’ten beri Enuygun’da Seyahat Destek Müdürü olarak kullanıcıların en iyi acente deneyimini yaşamaları için çalışıyor.

Hızlı Uçuş Ara