Rezervasyonda değişiklik yapabilir miyim? | ENUYGUN

Rezervasyonda değişiklik yapabilir miyim?

Enuygun'da yapmış olduğunuz opsiyonlu rezervasyonlarınıza ait bilgileri, rezervasyon işleminin tamamlanmasından sonra sisteme girmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderiyoruz. 0850 333 88 88 numaralı destek hattımızı arayarak, rezervasyon numarası (PNR) bilginizi vererek, henüz biletlenmemiş tüm rezervasyonlarınız için tarih, parkur değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x