Opsiyonlu rezervasyonumu nasıl görüntüleyebilir ve satın alabilirim?

www.enuygun.com/ucak-bileti/ sayfamıza girerek sağ altta bulunan ''Rezervasyonu tamamlayın'' alanında PNR ve SOYAD bölümüne bilgilerinizi girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz.

Rezervasyonu Tamamlayın

Rezervasyon yaptıktan sonra size göndermiş olduğumuz Rezervasyon Bilgileriniz e-postasında yer alan ''Satın Al'' butonuna tıklayarak da işlem yapabilirsiniz.

iOS ve Android uygulamalarımızda ana sayfada sol üst köşede menü çubuğunda bulunan ''Rezervasyon Görüntüle'' alanında ''PNR Kodu'' ve ''Yolcunun Soyadı'' bölümüne gerekli bilgileri girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz. 

Mobil sitemiz üzerinden uçak bileti ana sayfada sağ üst köşede menü çubuğunda bulunan ''PNR Sorgulama'' alanında ''PNR Kodu'' ve ''Yolcunun Soyadı'' bölümüne gerekli bilgileri girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz.

Son güncelleme: 02/12/2015

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x