Opsiyonlu rezervasyonumu nasıl görüntüleyebilir ve satın alabilirim?

www.enuygun.com/ucak-bileti/ sayfamıza girerek sağ altta bulunan ''Rezervasyonu tamamlayın'' alanında PNR ve SOYAD bölümüne bilgilerinizi girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz.

Rezervasyonu Tamamlayın

Rezervasyon yaptıktan sonra size göndermiş olduğumuz Rezervasyon Bilgileriniz e-postasında yer alan ''Satın Al'' butonuna tıklayarak da işlem yapabilirsiniz.

iOS ve Android uygulamalarımızda ana sayfada sol üst köşede menü çubuğunda bulunan ''Rezervasyon Görüntüle'' alanında ''PNR Kodu'' ve ''Yolcunun Soyadı'' bölümüne gerekli bilgileri girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz. 

Mobil sitemiz üzerinden uçak bileti ana sayfada sağ üst köşede menü çubuğunda bulunan ''PNR Sorgulama'' alanında ''PNR Kodu'' ve ''Yolcunun Soyadı'' bölümüne gerekli bilgileri girerek rezervasyon kaydına ulaşabilir ve satın alma yapabilirsiniz.

Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

x