Ödeme yaptım ama biletim gelmedi.

Öncelikle Biletinizi satın alırken aynı anda başka yolcuların da satın almak istediğiniz uçuşa rezervasyon yapması veya uçuşu satın almak istemesinden dolayı fiyat değişebilir ya da bankalar bilet bedelini provizyonda bekletebilir. Bu gibi durumlarda biletleme işlemi gerçekleşmeyebilir. 0850 333 88 88 numaralı destek hattımızı arayarak e-posta adresinizi eksik ya da yanlış girmediğinizden ve bilet bedelinin provizyonda bekletilmediğinden emin olun.

Tüm kontrolleri sağladıktan sonra Enuygun üzerinden güncel uçuşlarımızı ve fiyatlarımızı yeniden görüntüleyebilir, kredi kartı veya banka kartınız ile biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x