Nasıl bilet iptal güvenceli bilet alırım?

Web sitemiz üzerinden www.enuygun.com/ucak-bileti adresinden veya akıllı telefon/tabletiniz ile mobil site ve iOS veya Android uygulamalarımızdan bilet iptal güvenceli biletlerinizi Visa/Mastercard kredi ya da bankamatik kartlarınızı kullanarak birkaç kısa adımda hızla ve kolayca alabilirsiniz.

1) Parkur seçimi Enuygun ana sayfasında bulunan arama ekranından tek yön ya da gidiş-dönüş seçenekleri arasından seçiminizi yapın.

2) Parkur sorgulama Sonrasında havaalanı, uçuş tarihi, kişi sayısı bilgilerini girerek uçuşları aramaya başlayabilirsiniz.

3) Bilet seçimi Size en uygun seferi belirleyip seçtikten sonra ilgili uçuşun üzerine tıklayarak bilgilerinizi gireceğiniz yolcu bilgileri ekranına yönlendirileceksiniz.

4) Yolcu Bilgileri Bu ekranda yolculara ait AD SOYAD, DOĞUM TARİHİ T.C. KİMLİK NO ve İLETİŞİM BİLGİLERİ alanlarını doldurmalısınız.

5) Biletleme ''SATIN AL'' butonuna tıklayarak kullanım koşulları, uçuş kuralları ve gizlilik politikasını onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemiyle güvenli bir şekilde kredi kartı ya da bankamatik kartınızla Enuygun üzerinden bilet alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Merve Kılıç
Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Yorum Yap

Hızlı Uçuş Ara

x