Nasıl bilet alabilirim?

Web sitemiz üzerinden www.enuygun.com/ucak-bileti adresinden veya akıllı telefon/tabletiniz ile mobil site ve iOS veya Android uygulamalarımızdan biletlerinizi Visa/Mastercard kredi ya da bankamatik kartlarınızı kullanarak birkaç kısa adımda hızla ve kolayca alabilirsiniz.

1) Parkur seçimi

Enuygun ana sayfasında bulunan arama ekranından tek yön ya da gidiş-dönüş seçenekleri arasından seçiminizi yapın.

2) Parkur sorgulama

Sonrasında havaalanı, uçuş tarihi, kişi sayısı bilgilerini girerek uçuşları aramaya başlayabilirsiniz.

3) Bilet seçimi

Size en uygun seferi belirleyip seçtikten sonra ilgili uçuşun üzerine tıklayarak bilgilerinizi gireceğiniz yolcu bilgileri ekranına yönlendirileceksiniz.

4) Yolcu Bilgileri

Bu ekranda yolculara ait AD SOYAD, DOĞUM TARİHİ TC KİMLİK NO ve İLETİŞİM BİLGİLERİ alanlarını doldurmalısınız.

5) Biletleme

''SATIN AL'' butonuna tıklayarak kullanım koşulları, uçuş kuralları ve gizlilik politikasını onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemiyle güvenli bir şekilde kredi kartı ya da bankamatik kartınızla Enuygun üzerinden bilet alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Son güncelleme: 01/12/2015

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x