Enuygun'dan nasıl bilet alabilirim?

Web sitemiz üzerinden www.enuygun.com/ucak-bileti adresinden veya akıllı telefon/tabletiniz ile mobil site ve iOS veya Android uygulamalarımızdan biletlerinizi Visa/Mastercard kredi ya da bankamatik kartlarınızı kullanarak birkaç kısa adımda hızla ve kolayca alabilirsiniz.

1) Parkur seçimi

Enuygun ana sayfasında bulunan arama ekranından tek yön ya da gidiş-dönüş seçenekleri arasından seçiminizi yapın.

2) Parkur sorgulama

Sonrasında havaalanı, uçuş tarihi, kişi sayısı bilgilerini girerek uçuşları aramaya başlayabilirsiniz.

3) Bilet seçimi

Size en uygun seferi belirleyip seçtikten sonra ilgili uçuşun üzerine tıklayarak bilgilerinizi gireceğiniz yolcu bilgileri ekranına yönlendirileceksiniz.

4) Yolcu Bilgileri

Bu ekranda yolculara ait AD SOYAD, DOĞUM TARİHİ TC KİMLİK NO ve İLETİŞİM BİLGİLERİ alanlarını doldurmalısınız.

5) Biletleme

''SATIN AL'' butonuna tıklayarak kullanım koşulları, uçuş kuralları ve gizlilik politikasını onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz 3D Secure sistemiyle güvenli bir şekilde kredi kartı ya da bankamatik kartınızla Enuygun üzerinden bilet alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Seda Suvat
Seda Suvat

Kocaeli Üniversitesi Turizm Rehberliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümleri mezunu. Turizm sektöründe 12 yıl boyunca uçak bileti ve tatil rezervasyonları konusunda kazandığı uzmanlıkla, 2015’ten beri Enuygun’da Seyahat Destek Müdürü olarak kullanıcıların en iyi acente deneyimini yaşamaları için çalışıyor.

Yorum Yap

Hızlı Uçuş Ara

x