Kartım nerede saklı tutuluyor?

Kart saklama işlemleri için güvenlik endişesi yaşamayın. Sizin kart bilgileriniz, PCI-DSS standardına uygun saklanacak. Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği olarak tercüme edebileceğimiz bu sistem, dünya genelinde kart işlemlerinin sahtecilik ve dolandırıcılık gibi işlemlere karşı etkin bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. Visa, Master Card, American Express gibi kuruluşların kurduğu teknik bir sistemdir. Üstelik güvenliğiniz için yine de son satın alma işleminde 3D Security devreye girecek ve tek kullanımlık şifreniz gelmeden uçak bileti satın alma işlemi yapılamayacak. Böylece saklanan kredi kartı bilgilerinizle siz onay vermeden ve tek kullanımlık şifre girmeden satın alma işleminin yapılması mümkün olmayacak.

Son güncelleme: 14/05/2018

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x