First Class nedir?

Bir otel odasında seyahat ediyormuşsunuz izlenimini sadece First Class uçuş tarifesi ile yaşayabilirsiniz. Her hava yolunun farklı içerikler sunduğu özel bir uçuş deneyimi olan First Class uçuşlar, ayrıcalıklı yolcuların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikteki hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Özellikle uçuş süresi uzun olan yolculuklarda ev sıcaklığının lüksünü arayanlar için ideal olan First Class; yatak, banyo, birbirinden lezzetli yemek ve ikramlar, televizyon ve konsol oyunları gibi sınırsız güzellikte hizmetler sunuyor. Ayrıca yolcunun kendisini özel hissedebilmesi için onu evinden alarak hava alanına getiren özel araba hizmeti, sıra beklemeden yapılan işlemler ve daha uçuş başlamadan sunulan hizmetler de cabası… Üstelik First Class yolculara herhangi bir bagaj sınırlaması da yok.

Son güncelleme: 09/03/2015

Tuğba Hacıbayramoğlu
Tuğba Hacıbayramoğlu

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı. Radikal, Fanatik, Posta, Star,Cumhuriyet gazeteleri ile Cine 5 Televizyonu'nda editörlük ve yazarlık yaptı.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x