Enuygun Hediye Kart’ın süresi nedir, Enuygun Hediye Kart’ımı iptal edebilir miyim?

ENCoin olarak ENCüzdan’a aktarılmayan Enuygun Hediye Kart’lar, satın alım tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl sonra geçerliliğini kaybeder. Satın alınan Enuygun Hediye Kart iptal ya da iade edilemez. Enuygun Hediye Kart, başka bir Hediye Kart satın almak için kullanılamaz. Enuygun Hediye Kart başkalarına satılamaz, bir değer karşılığında devredilemez, paraya çevrilemez veya bu kartlara tekrar para yüklenemez. Birine hediye edilmiş ve ENCoin hesabına tanımlanmamış olan Enuygun Hediye Kart bakiyesi başka bir Enuygun hesabına veya kullanıcısına devredilemez.

Hediye Kartının mülkiyeti, 24 haneli kodun elektronik olarak satın alan veya ismi belirtilen alıcıya iletilmesi ile birlikte Hediye Kart kullanıcısına geçer. Hediye Kart kullanıcısı, kendisine gönderilen 24 haneli kodun gizliliğinden sorumludur. Enuygun Hediye Kart kodunun çalınması, kaybolması, zarar görmesi veya izinsiz kullanımından Enuygun sorumlu değildir.

Merve Kılıç
Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Yorum Yap

Hızlı Uçuş Ara

x