Enuygun'dan bilet iptal güvencesi

Türkiye’nin lider uçak bileti satış sitesi Enuygun.com’un hayata geçirdiği ‘Bilet İptalli Seyahat Sigortası’ ile artık hem promosyonlu hem de promosyonsuz tüm biletlerinizi, uçuştan 3 saat öncesine kadar iptal edebileceksiniz. Ya gidemezsem korkusuyla biletini erkenden satın almaktan çekinenler artık endişe etmenize gerek yok. Yılda 5 milyondan fazla kişinin uçak bileti satın almak için tercih ettiği Enuygun.com’un, Generali Sigorta AŞ ile birlikte hayata geçirdiği benzersiz proje ‘Bilet İptalli Seyahat Sigortası’ ile uçuştan 3 saat öncesine kadar herhangi bir gerekçe göstermeksizin biletinizi iptal edebilir ve paranızın %90’ını iade alabilirsiniz. Nasıl mı?

%90’a kadar para iadesi

Yapmanız gereken tek şey Enuygun.com üzerinden uçak bileti satın alırken ‘Bilet iptal + Seyahat Sigortası ile satın almak istiyorum’ seçeneğini işaretlemek. Böylece bilet bedelinin yaklaşık %10’u kadar bir tutar ile bilet iptal sigortası yaptırabilir ve hiçbir gerekçe göstermeden biletinizi, uçuşa 3 saate kadar iptal etseniz bile, bilet ücretinin %90’nına kadar iade alabilirsiniz.  Üstelik bilet iptal güvencesini sınırsız sayıda bilet için alabilir, ister tek yön, ister gidiş dönüş biletler için tercih edebilirsiniz. 

  • Bilet İptal Güvencesi, Genarali Sigorta AŞ ile sadece Enuygun kullanıcılarına özel olarak sağlanan bir hizmettir.
  • Biletinizi hiçbir gerekçe göstermeden 3 saat öncesine kadar iptal edebilir ve bilet tutarının %90’ına kadar tutarı iade alabilirsiniz. Bilet tutarının iade edilecek olan %90'ı sigorta tazminatı ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.
  • Bilet İptal Güvencesi promosyonlu promosyonsuz tüm uçuşlar için geçerlidir. Sigortalı kapsamında iade edilecek tutar 5 iş günü içerisinde sigortalıya ödenir.
  • Bilet İptal Güvencesi, Generali Sigorta AŞ tarafından sunulan "bilet iptal teminatlı seyahat sigortası" ile birlikte satın alınan biletler için geçerlidir.

Bilet İptal Güvencesi ile ilgili daha fazla bilgi için hemen tıklayın. 

Siz uçmaktan vazgeçseniz bile paranız uçup gitmesin istiyorsanız, bu yenilik tam size göre... Bilet İptalli Seyahat Sigortası ile artık aylar öncesinden gönül rahatlığıyla erkenden bilet satın alabilir, bir aksilik olursa param yanar endişesi taşımazsınız. Şimdiden iyi uçuşlar dileriz!

Hamide Nazli
Hamide Nazli

İstanbul Üniversitesi Banka ve Sigortacılık mezunu. Lise yıllarından beri aktif olarak çalıştığı sigorta sektöründe deneyim kazandıktan sonra Enuygun’a Sigorta Uzmanı olarak katıldı. 2017 yılından beri sigorta kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmak için çalışıyor.

Yorum Yap

Hızlı Uçuş Ara

x