Enuygun.com güvenilir mi?

İnternet üzerinden otobüs, uçak biletleri, otel rezervasyonlarınızı, kredi ve sigorta başvurularınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz enuygun.com siz kullanıcılarına güvenli bir internet alışveriş deneyimi sunar. Mağduriyet yaşamamanız için alışverişinizin her aşamasında yanınızda olan enuygun.com çevrimiçi işlemleri güvence altına almayı ve müşteri bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini korumaya önem verir.

Enuygun.com sitesi bütün işlemlerini SSL adı verilen ve kullanıcı ile enuygun.com arasında güvenli bir ağ kuran bir sistem üzerinden açık vermeden yapar. İnternet üzerinden karşılaştırma yaparak uçak bileti satın almanızı, kredi başvurusu yapmanızı ya da sigorta teklifi vs. almanızı sağlayan enuygun.com sitesi, tüm bu işlemleri güvenlik ağı kullanarak yapar.

Kullanıcı ve enuygun.com arasındaki internet bağlantısı, SSL adı verilen ve dünyaca ünlü önemli bir güvenlik sistemi üzerinden kurulur. Böylece üçüncü kişilerin, sizinle enuygun.com arasına girmesine izin verilmez. Dolayısıyla da sizin bilgilerinize başka kişiler kesinlikle ulaşamaz.

Bilet alım aşamasında ve sonrasında 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezimiz ile aklınıza takılan tüm sorulara yanıt veriyoruz. Enuygun.com adresinden veya akıllı telefon/tabletiniz ile mobil site, App Store ya da Google Play uygulamalarımızdan gerçekleştirdiğiniz işlemler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları 0850 333 88 88 numaralı çağrı merkezimize danışabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Ayrıca uçak bileti satın alırken, 3D Security denilen bir güvenlik uygulaması daha kullanır. Bankanızdan alabileceğiniz ve kredi kartınızın tabi olduğu bu sistemle, bilet satın alırken mutlaka cep telefonunuza mesaj gelir. Bilet satın alırken aynı zamanda cep telefonunuza gelen güvenlik şifresini de girmeniz gerekir. Bu şifreler tek kullanımlıktır. Bu şifreyi girmeden kredi kartınızdan asla para çekilmez. Ve bu şifre kısa bir süre sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla kredi kartı numaranızla ve sadece sizin cep telefonunuza gelen özel bir mesaj yardımıyla bilet satın alınabilir.

Kişisel bilgilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Siz ve enuygun.com arasındaki güvenlik bağlantısı SSL protokolüyle sağlanır. Araya üçüncü bir kişinin girmesine izin verilmez. Uçak bileti alımı sırasında kimlik bilgileriniz doğrudan havayolunun yönlendirme sayfasına gider. Burada da yine havayollarının güvenlik sistemleri devreye girer. Sizin bilgileriniz yine kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz ve bilgileriniz direk bankanın kendi ekranlarına yönlendirilir. Dolayısıyla internetten size zaman ve para tasarrufu sağlayan enuygun.com üzerinden işlem yapmak güvenli ve aynı zamanda da oldukça kolaydır.

Enuygun.com sağladığı tüm bu olanaklar ile kullanıcılarına güven dolu bir deneyim yaşatır. İnternet sitesi ve enuygun.com mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirebileceğiniz tüm uçak, otobüs bileti, otel rezervasyonları, kredi ve sigorta başvurularınızı sizlerin gönül rahatlığı ile yapabilmesi için Enuygun olarak her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz ve tüm kullanıcılarımızın güvenliğini önemsiyoruz.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Hızlı Uçuş Ara