Business Class nedir?

Business Class nedir?

Her havayolunun amacı, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatmak diyebiliriz. Fakat farklı bir fiyat tarifesine tabii olarak Business Class ayrıcalığını yaşamak isteyen yolcuları çok daha özel anların beklediği aşikar. Havaalanına giriş anından yolculuğun sonlanacağı ana kadar sunulan hizmetler bütününü kapsayan Business Class, özel ikramlar ve hizmetler çerçevesinde kaliteli uçuşun adresi konumunda oluyor.

Uçakların kendilerine ayrılan özel kabininde uçuş gerçekleştiren Business Class uçak bileti alan yolcularına, uçuş süresi boyunca sadece kendilerine hizmet eden bir kabin görevlisi tahsis edilir. Böylece hiçbir isteğin tekrarlanmasına gerek olmuyor, yolcunun kendisini özel hissetmesi sağlanıyor.

Business Class’ın avantajları neler?

  • Daha geniş ve konforlu koltuklar ve daha fazla diz mesafesi
  • Check-in, biniş, ek bagaj, hızlı geçiş, kaliteli yiyecek ve içecek ikramı
  • Havaalanında özel bekleme lounge alanlarında yiyecek, içecek, duş ve dinlenme imkanları
  • Uçuş eşnasında e-postalarınıza dönebileceğiniz Wi-Fi erişimi
  • Televizyon, film ve dizi portalları, oyun gibi eğlence imkanları

Kimler Business Class tercih etmeli?

Özellikle iş seyahatleri için ideal olan Business Class uçuş öncesinde ve sonrasında olduğu gibi yolculuk boyunca da ultra konfor ve olanaklara sahip olmak isteyenler için birebir. Özel günlerde seyahat eden yahut çok uzun mesafeli seyahatlerde konforundan ödün vermek istemeyenler için de uygun.

Merve Kılıç

Merve Kılıç

Turizm sektöründeki 10 yıllık kariyeri boyunca seyahat destek hizmetlerinin her alanında kazandığı uzmanlıkla, 2012 yılından beri Enuygun Kurumsal Seyahat Uzmanı olarak çalışıyor.

Hızlı Uçuş Ara