Akıllı Aktarma nedir?

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek, daha çok ve daha uygun fiyatlı servis sunmak için hava yolu firmalarının sunduğu bağlantılı (aktarmalı) uçuşların yanı sıra, birbiriyle bağlantısı olmayan iki veya daha fazla hava yolu firmasının uçuşlarını bağlantılı hale getirerek daha hesaplı veya daha kısa bir seyahat seçenekleri öneriyoruz. Enuygun tarafından Akıllı Aktarma olarak adlandırılan aktarmalı uçak biletlerini alan kullanıcıların her bir aktarmalı uçuş için ayrı check-in yapması, eğer varsa bagajları teslim alıp bir sonraki uçuşta tekrar teslim etmesi, eğer gerekiyorsa güvenlik ve pasaport kontrolünden tekrar geçmesi, geçerli bir vizeye / vizelere sahip olması ve inilen havalimanından farklı bir havalimanından uçuşa kabul edilmesi gerekebilir. 

Akıllı Aktarma Enuygun Güvencesi

Akıllı aktarmalı uçuşlarda uçak biletine ek olarak satışa sunulan Enuygun Güvencesi hizmeti ile önceki uçuşun rötar yapması, uçuş zamanlarının değişmesi ve sonraki uçuşa yetişilemeyecek olması durumlarında kullanıcıların uğrayabileceği zararlar belirli şartlar altında güvence altına alınır. 

Seda Suvat

Seda Suvat

Kocaeli Üniversitesi Turizm Rehberliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümleri mezunu. Turizm sektöründe 12 yıl boyunca uçak bileti ve tatil rezervasyonları konusunda kazandığı uzmanlıkla, 2015’ten beri Enuygun’da Seyahat Destek Müdürü olarak kullanıcıların en iyi acente deneyimini yaşamaları için çalışıyor.

Hızlı Uçuş Ara