3D şifresi geliyor, giriyorum fakat işleme izin vermiyor.

Bu sorunun nedeni aşağıdakilerden herhangi biri olabilir.

Havayolu şirketleri siz bilet satın almaya çalıştığınız sırada biletin fiyatını değiştirebilir. Bu durum sizin işlem sırasında hata almanıza sebep olabilir.

İnternet bağlantınızda bir sorun olabilir.

Kart bilgilerinizde hata olabilir. Kart limitiniz yetersiz olabilir.

Havayolu firmasının ya da bankanın ödeme sisteminde geçici bir sorun olmuş olabilir. 

Kart sahibi:

Bankanın göndermiş olduğu mesajdaki şifre yerine referans numarası giriliyor olabilir.

CVC kodu:

Kart Doğrulama Kodu veya kısaca CVC, banka kartınızın veya kredi kartınızın üzerinde yazılı olan ilave bir koddur. Birçok kartta (Visa, MasterCard, banka kartları vs.) bu kod kartınızın arkasındaki imza şeridinin üzerinde basılı olan sayının son üç basamağıdır.

Cvc

Tarayıcı :

Kullanmış olduğunuz tarayıcıdan kaynaklanan geçici bir sorun olabilir. Farklı bir tarayıcıdan tekrardan giriş yapmayı deneyebilir, sorun devam ediyorsa, 0850 333 88 88 numaralı Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Son güncelleme: 01/12/2015

Murat Ekinay
Murat Ekinay

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.

İlk yorumu siz yapın
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
Tüm Merak Ettikleriniz
Para birimi
x