Moskova - Vladivostok Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
6.436 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
8 saat
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Vladivostok) 27°C / 20°C

En Ucuz Moskova Vladivostok Uçak Biletleri

S7 Airlines S7 Airlines
26 Eyl 2022
6765.00TL'den
S7 Airlines S7 Airlines
23 Ağu 2022
9467.00TL'den

Moskova Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Bykovo Havalimanı

Taksi

Şehir merkezi ile Bykovo Havaalanı arasındaki mesafe düşünüldüğünde taksi ücreti size biraz pahalı görünebilir. Şehir merkezinden binebileceğiniz taksiler için önceden şoförlerle anlaşarak sabit bir fiyat yolunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca önceden rezervasyon yaptırarak taksi ücretini düşürebilirsiniz.

Havaalanı Shuttle

Havaalanının yolcular için sunduğu seçenekler arasında bulunan shuttlelar önceden rezervasyon yaptırmak veya gişelerinden bilet almak şartıyla kullanılabiliyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşımda 24 Ruble gibi bir ücret ödüyorsunuz.

Otobüs

Şehir merkezinde bulunan istasyonlardan binebileceğiniz otobüsler ile yaklaşık olarak bir saat gibi bir süre içinde Bykovo Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Otobüs acentalarından alacağınız biletle veya internet üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyon sayesinde şehir merkezinden havaalanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tren

Şehrin en önemli özelliği birçok bölgeyi birbirine bağlayan bir ray sistemine sahip olmasıdır. 24 saat boyunca hizmet veren, farklı terminalleri ve park alanlarını birbirine bağlayan tren ağıyla şehir merkezinden havaalanına hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Otel Servisi

Yolculuğunuz öncesinde otelinizi arayarak veya rezervasyon sırasında otel servisi olan konaklama alanlarını listeleyerek bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Genellikle oteller isteğe bağlı olarak havaalanına ulaşım sağlıyor.

Metro

En çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden birisi olan metrolar yavaş ilerlemesine rağmen en ucuz ulaşım sistemi olarak biliniyor. Şehir merkezinde, otelinize en yakın konumda yer alan metro istasyonundan hareket ederek, havaalanına bir saatten fazla bir süre içinde ulaşabilirsiniz.

Araç Paylaşımı

Özellikle ziyaretçilerin sıkça kullandığı bu sistemle şehir içinden havalimanına giderken, belli bir ücret karşılığında başka birinin arabasından faydalanabiliyorsunuz. Aynı güzergah üzerinde yer alan ziyaretçileri bir araya getiren bu sistemler kişi başına düşen yol ücretini de azaltıyor.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için araç kiralayabileceğiniz birçok firma bulunuyor. Bu konuda gitmeden bir araç firmasından rezervasyon yaptırabilir veya otelinizden yardım isteyebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Şehrin 35 km güneydoğusunda bulunan Bykovo Havalimanı, uzun senelerdir yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi bünyesinde barındırıyor. Günümüzde hava trafiğinin ve ziyaretçi kitlesinin artışından ötürü hızlı bir restorasyon gerçekleştiren havalimanına şehir merkezinden geçmek için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Metro, taksi, tren, otobüsle ulaşımın yanı sıra araba kiralanarak da şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlanıyor.

10 Nis 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Domodedovo - Domodedovo Mikhail Lomonosov Intl. Havalimanı

Moskova Oblastı’nın Domodedovo şehrinde bulunan Domodedovo Havalimanı’a şehrin merkez noktasından taksi, tren, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz. Rusya’nın en işlek havalimanı olan Domodedovo Havalimanı’na şehirden ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut.

Taksi

Şehir merkezinden Domodedovo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Şehrin 22 kilometre uzağında yerleşmiş olan Domodedovo Havalimanı’a taksi ile gidiş Kashirskoe karayolundan sağlanıyor. Güvenli ve hızlı şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacak olan taksilere ulaşım için havalimanının internet yolcu terminalinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Domodedovo Havalimanı’a ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. 15 dakikada bir kalkan Express otobüsleri ile şehir merkezinden duraksız havalimanına yarım saatte gitme imkanına sahipsiniz.

Tren

Havalimanına ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Aeroexpress hızlı treni ile Moskova Paveletsky istasyonundan itibaren duraksız olarak yaklaşık 40 dakikada havalimanına gitme imkanına sahipsiniz. Diğer bir seçenek olan normal tren ile ise duraklarda durarak yaklaşık 1 saatte gidebilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanına gitmek için seçebileceğiniz diğer bir yol ise araç kiralama. Telefonla veya şirketlerin internet sitesinden kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına rahatlıkla gidebilirsiniz. Araç kiralama firmaları arasında; Avis, Hertz, Europcar ve Rentmotors bulunuyor. Havalimanı Bilgileri Domodedovo Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar olmak üzere ikiye ayrılan tek terminal binası bulunuyor.

Terminal binasının ikinci katında alışveriş mekanları, SPA salonu, kafe ve restoranlar yer alıyor. Yeme içme mekanları arasında; Paprika, Due Colone Pizzeria, Uzbechka, Zu Cafe, Viennese Cafe, Snack Bar, Pub Spaten, Shannon’s Irish Bar, Foster's Bar, Sport-Bar, Benvenuti, italian bar & restaurant, Cinnabon, Oriental Express, Baskin-Robbins, Butterfly, Coffee House, Coffeemania, Coffeeshop Company, Macciato, МU-МU, Shokoladnitsa, Butterbrot ve Paul Bakery bulunuyor. Terminal binasındaki haftanın her günü ve her saati açık olan alışveriş dükkanından ise ayakkabı, parfüm, takı, çanta ve hediyelik eşyalar satın almanız mümkün.

Vnukovo Havalimanı

Moskova Oblastı’nda bulunan Vnukovo Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasından taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz. Rusya’nın en işlek üç havalimanından biri olan Vnukovo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut.

Taksi

Şehir merkezinden Vnukovo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Şehrin 28 kilometre uzağında yerleşmiş olan Vnukovo Havalimanı’na taksi ile gidiş için trafik yol durumunu göz önünde bulundurmanız ve ona göre hareket saatinizi belirlemeniz gerekebilir. Güvenli ve hızlı şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacak olan taksilere ulaşmak için telefon numaralarına havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Vnukovo Havalimanı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Otobüsler ile yaklaşık yarım saat süren bir yolculuğun ardından havalimanına ulaşmanız mümkün.

Tren

Havalimanına ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Şehir merkezindeki istasyonlardan hareket eden Aeroexpress adlı hızlı tren ile havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz. Aeroexpress hızlı treni ile Moskova merkezindeki Kievskiy tren garından duraksız havalimanına gidiş yaklaşık 35 dakika sürüyor.

Havalimanı Bilgileri

Vnukovo Havalimanı’nda üç tane yolcu terminalinin yanı sıra ayrı bir binada olmak üzere VIP Terminali de yer alıyor. Güvenlik tedbirleri güçlü şekilde alınmış olan terminallerde uluslararası uçuşlar A ve B terminallerinden sağlanırken, D terminalinden ise şehirlerarası uçuşlar yapılıyor.

27 Şub 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sheremetyevo Intl. Havalimanı

Moskova’nın 29 kilometre kuzeybatısında bulunan Sheremetyevo Havalimanı’na şehrin merkez noktasından taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüsler ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz. Rusya’nın en işlek üç havalimanından biri olan Sheremetyevo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut.

Taksi

Şehir merkezinden Sheremetyevo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Şehrin 29 kilometre uzağında yerleşmiş olan Sheremetyevo Havalimanı’na taksi ile gidiş için trafik yol durumunu göz önünde bulundurmanız ve ona göre hareket saatinizi belirlemeniz gerekebilir. Güvenli ve hızlı şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacak olan taksilere ve telefon numaralarına havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Sheremetyevo Havalimanı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Şehir merkezindeki otobüs duraklarından binebileceğiniz otobüsler için üç farklı güzergah mevcut. 949 ve 851 numaralı otobüslerle Rechnoy Vokzal’dan, 817 ve 948 numaralı otobüslerle Planernaya’dan ve H1 numaralı otobüslerle ise Leninskiy Prospect’ten havalimanına gidebilirsiniz.

Tren

Havalimanına ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Aeroexpress adlı hızlı tren ile havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz. Aeroexpress hızlı treni ile Moskova merkezindeki Belorussky tren garından yarım saatte bir kalkan trenler ile havalimanına gidebilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Rusya’nın ikinci büyük havalimanı olan Sheremetyevo Havalimanı’nda altı tane yolcu terminali bulunuyor. Güvenlik tedbirleri güçlü şekilde alınmış olan terminallerin A, B ve C terminalleri havalimanının kuzey bölgesinde yer alırken D, E ve F terminalleri ise güney bölgesinde yer alıyor.

Terminallerde internet, bebek bakım odası, bankalar, postane, otel, turist firmaları, dini mekanlar, araç kiralama ofislerinin yanı sıra yeme içme mekanları olarak restoranlar ve alışveriş yapabileceğiniz mekanlar da yer alıyor. Ayrıca VIP hizmetler arasında yer alan dinlenme salonları ve toplantı salonları da terminal binalarında mevcut.

15 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Vnukovo - Vnukovo Andrei Tupolev Intl. Havalimanı

Rusya’nın en işlek üç havalimanından biri olan Vnukovo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek mevcut.

Taksi

Şehir merkezinden Vnukovo Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz en rahat ve hızlı seçeneklerden biri taksi. Şehrin 28 kilometre uzağında bulunan Vnukovo Havalimanı’na taksi ile gidiş için trafik yol durumunu göz önünde bulundurmanız ve ona göre hareket saatinizi belirlemeniz gerekebilir. Güvenli ve hızlı şekilde yolculuk yapmanızı sağlayacak olan taksilere ulaşmak için telefon numaralarına havalimanının internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden Vnukovo Havalimanı’na ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Otobüsler ile yaklaşık yarım saat süren bir yolculuğun ardından havalimanına ulaşmanız mümkün.

Tren

Havalimanına ulaşım için tercih edebileceğiniz en hızlı alternatiflerden biri trenler. Şehir merkezindeki istasyonlardan hareket eden Aeroexpress adlı hızlı tren ile havalimanına kolayca ulaşabilirsiniz. Aeroexpress hızlı treni ile Moskova merkezindeki Kievskiy tren garından duraksız havalimanına gidiş yaklaşık 35 dakika sürüyor.

Havalimanı Bilgileri

Vnukovo Havalimanı’nda üç tane yolcu terminalinin yanı sıra ayrı bir binada olmak üzere VIP Terminali de yer alıyor. Güvenlik tedbirleri güçlü şekilde alınmış olan terminallerde uluslararası uçuşlar A ve B terminallerinden sağlanırken, D terminalinden ise şehirlerarası uçuşlar yapılıyor.

29 Mar 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Vladivostok Şehir Merkezine Ulaşım

Vladivostok Havalimanı, şehir merkezinden epey uzakta olduğu için haliyle ulaşımınızda birden çok alternatifle karşılaşıyorsunuz. Bunların arasında en popüleri olan elektrikli trenler hızlı ve ucuz ulaşımı sağlarken, şehir otobüsleri de sıklıkla tercih ediliyor. Biraz daha fazla ücret ödeyerek daha konforlu bir ulaşım isterseniz de taksi veya araç kiralama şirketleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Havalimanından Vladivostok şehir merkezine maksimum 1 saat 15 dakika içerisinde ulaşmanız mümkün.

Elektrikli Tren

Vladivostok Havalimanı’na indikten sonra Vladivostok şehir merkezine elektrikli trenlerle gitmek inanılmaz pratik. Havalimanı terminalinden dışarı çıktığınızda tren yolu istasyonuna doğru ilerlemeniz gerekiyor. Havalimanı ile Vladivostok şehir merkezi arasında ulaşımı sağlayan trenler, 1-2 saatte bir sefer düzenliyor ve sabahın erken saatlerinden akşamüstü 18:00 – 19:00’a kadar seferler devam ediyor. Trenin durakları arasında Artyom İstasyonu, Ugol’naya İstasyonu, Vtoraya İstasyonu, Morgorodok İstasyonu, Pervaya Rechka İstasyonu ve Vladivostok demiryolu istasyonu yer alıyor. Havalimanındaki istasyondan biletinizi (standart-200 Rus Rublesi & business-350 ruble) temin edebilirsiniz.

Otobüs

Vladivostok Havalimanı’ndan Vladivostok şehir merkezine gitmenin en pratik yolu şehir otobüslerini kullanmak. Havalimanı terminali dışına çıktığınızda çok sayıda otobüs durağıyla karşılaşmanız muhtemel. Bu duraklardan kalkan 107 numaralı otobüse bindiğiniz takdirde ortalama 1 saat içerisinde Vladivostok şehir merkezine varabilirsiniz. 7 numaralı otobüs durağının hemen yanındaki duraktan kalkan 107 numaralı otobüs, sabah 08:25’te seferine başlıyor ve akşam 20:00’ye kadar ulaşım hizmeti veriyor. Haftanın 7 günü hizmette olan 107 numaralı otobüs, şehirdeki Artem otobüs istasyonuna kadar gidiyor. 2016 yılı itibariyle bu otobüse binmek için bilete vereceğiniz ücret, 100 Rus Rublesi. Buna ek olarak 7 numaralı shuttle otobüsü de Vladivostok şehir merkezinden geçiyor.

Taksi

Vladivostok Havalimanı’ndan şehre taksiyle gitmeyi tercih edecekseniz eğer taksi şirketlerinden Primavtolayn’ı seçmenizde fayda var çünkü bu firma sadece havalimanı ile Vladivostok şehir merkezi arasındaki ulaşımı sağlıyor ve fiyatları da epey uygun. Terminalin hemen çıkışındaki taksi duraklarının çoğunda bu firmanın taksileri bulunuyor. Vladivostok Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle gitmek 40-45 dakika sürüyor ve sizden yaklaşık 1000 Rus Rublesi ödemenizi talep ediyorlar. Diğer şirketlerin taksilerinden birine binerseniz şayet bu rakam 1700 rubleye kadar çıkabiliyor.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında çok sayıda yerli ve yabancı araç kiralama firmasının ofisleri mevcut. Daha önceden kısa bir araştırma yaparak, ön rezervasyonunuzu da tamamladıktan sonra havalimanına iniş yapıp, aracınızı dakikalar içerisinde teslim alabilirsiniz. Havalimanından kiraladığınız aracınızla Vladivostok şehir merkezine en kısa sürede gitmek için M60 sahil yolunu kullanmanız yeterli olacaktır. Vladivostok Havalimanı içerisinde Avis dahil global araç kiralama firmalarına çok kez rastlayacaksınız. 40 dakika gibi bir sürede Vladivostok şehir merkezine gidebilirsiniz.

11 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Moskova-Vladivostok uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Moskova-Vladivostok uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Moskova-Vladivostok uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Moskova-Vladivostok uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Moskova-Vladivostok uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Bykovo Havalimanı, Domodedovo - Domodedovo Mikhail Lomonosov Intl. Havalimanı, Sheremetyevo Intl. Havalimanı, Vnukovo - Vnukovo Andrei Tupolev Intl. Havalimanı, Leningradsky Havalimanı, Paveletsky Havalimanı, varış için Vladivostok Intl. Havalimanı, Amgu Havalimanı kullanabilirsiniz.

Moskova-Vladivostok arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Moskova-Vladivostok arası uçuş mesafesi toplam 6436 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 8 saat sürüyor.

Moskova-Vladivostok uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Moskova-Vladivostok uçuşları için en uygun gün: Perşembe.

Vladivostok Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
20ºC
27ºC
Per
Cum
20ºC
24ºC
Cum
Cmt
21ºC
26ºC
Cmt
Paz
19ºC
22ºC
Paz
Pzt
18ºC
23ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Moskova - Vladivostok Alternatif Ulaşım
Para birimi