Gaziantep - Terceira Island Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
915 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 50 dk
En Son Satış
2 günden önce
Şu anda Terceira Island Yerel Saati
GMT 0

Gaziantep Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer almaktadır. Sivil kategoride olan havaalanı uluslararası uçuşlara da açıktır.

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için Gaziantep'te farklı alternatifler sizi bekliyor.

HAVAŞ

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak isterseniz HAVAŞ servisleri iyi bir alternatif. Servislerin güzergâhları ise: HAVAŞ Şehir Ofisi, Nizip Caddesi, Mezarlık Kavşağı, İpek Yolu, Çimento Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Oğuzeli Kavşağı, Gaziantep Havalimanı şeklindedir.

Belediye Otobüsü

Havalimanına ulaşmak için belediye otobüsleri en iyi seçeneklerden bir tanesi. Belediye otobüsleri sayesinde uygun bir fiyata ve aktarmasız olarak direk havalimanına ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan Balıklı Meydanı’ndan havalimanına her 50 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Özel Araç

Gaziantep şehir merkezinde belirli saatlerde trafik yoğun olabiliyor, araç kullanırken bunu göze almanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında havalimanına ulaşım sorununu özel aracınızla veya kiraladığınız araçla kolay bir şekilde çözebilirsiniz. İsterseniz aracınızı havalimanının 400 araç kapasiteli otoparkına bırakabilirsiniz.

Havalimanı Bilgileri

Havalimanında birçok seçenek sizi bekliyor. İsterseniz VIP salonunda dinlenebilir, iş görüşmelerinizi yapabilir, isterseniz de alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca karnınız acıkırsa Gaziantep lezzetleri burada sizi bekliyor olacak.

18/01/2018 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Terceira Island Şehir Merkezine Ulaşım

Görülmesi Gereken Mekanlar
Terceira Island Otelleri

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Gaziantep-Terceira Island uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Gaziantep-Terceira Island uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Gaziantep-Terceira Island uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Gaziantep-Terceira Island uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Gaziantep-Terceira Island uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Oğuzeli Havalimanı, varış için Lajes Havalimanı kullanabilirsiniz.

Gaziantep-Terceira Island arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Gaziantep-Terceira Island arası uçuş mesafesi toplam 914 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 50 dakika sürüyor.

Gaziantep-Terceira Island uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Gaziantep-Terceira Island uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Gaziantep - Terceira Island Alternatif Ulaşım
Para birimi
x