Adıyaman - Urmia Uçak Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
598 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 10 dk
En Son Satış
2 günden önce

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Urmia Şehir Merkezine Ulaşım

Urumiye Havalimanı, şehir merkezine ulaşım için çok fazla alternatif sunmuyor. Eğer şehirde bir tanıdığınız varsa sizi havalimanından almalarını isteyebilirsiniz. Kentteki otellerin standart bir havalimanı servis hizmeti yok ancak talepte bulunursanız araç ayarlamak konusunda size yardımcı olurlar. Taksiye binerek de rahatça şehir merkezine ulaşmak mümkün. Havalimanı çok kolay bir güzergâhta yer aldığından korkmadan araç kiralayabilirsiniz. Ucuz bir ulaşım aracını tercih ediyorsanız havalimanından şehir merkezine giden halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Araç Kiralama

Eğer seyahatiniz için araç kiralamaya karar verirseniz havalimanından çıktıktan sonra 11 numaralı otoyola girin ve güney yönünde dümdüz ilerleyin. Normal şartlarda 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı önünden kalkan otobüslerle şehir merkezine çok uygun fiyata gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı çıkışında taksileri kolayca görebilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine yaklaşık 20 dakikada ulaşmak mümkün. Şoförle önceden fiyat konusunda anlaşmanızda fayda var.

22 Ara 2016 Tarihinde Güncellenmiştir.
Görülmesi Gereken Mekanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Urmia uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Urmia uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Urmia uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Urmia uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Urmia uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Urmia Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Urmia arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Urmia arası uçuş mesafesi toplam 598 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Adıyaman-Urmia uçuşları için en uygun gün hangisi?

Ortalama fiyatlar incelendiğinde, Adıyaman-Urmia uçuşları için en uygun gün: Pazartesi.

Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Urmia Alternatif Ulaşım
Para birimi