Adıyaman - Tiflis Uçak Bileti Ara

Adıyaman - Tiflis Uçak Bileti Tahmini Fiyatlar
00TL0TL
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
708 Km
Yaklaşık Uçuş Süresi
1 saat 20 dk
En Son Satış
2 günden önce
Yarınki Hava Durumu
(Tiflis) 28°C / 12°C

Adıyaman Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Adıyaman’ın merkezine yakın bulunan Adıyaman Havalimanı’na şehrin merkezinden taksi, araç kiralama ve yolcu servisleri ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da karayolu üzerinden havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Şehrin merkezinde bulunduğunuz her yerden taksiler ile Adıyaman Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek olan taksiler ile trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanabilirsiniz. 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Araç Kiralama

Terminal binasında araç kiralama hizmeti sunan ofislerin bulunmasının yanı sıra, şehir merkezindeki araç kiralama ofislerinden de kiraladığınız araçlar ile havalimanına gidebilirsiniz. AVIS firmasının merkez ofisinden kiralayabileceğiniz araçları, havalimanına ulaştıktan sonra, havalimanı binası içerisindeki ofise bırakabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Adıyaman Havalimanı’na şehir merkezlerinden ulaşmak için kullanabileceğiniz bir diğer araç yolcu servisleri. Türk Hava Yolları firmasının yolcularına özel otobüs servisi hizmetleri bulunuyor. Bu firmayı kullanarak Adıyaman Havalimanı’na ulaşma fırsatınız bulunuyor.

Havalimanı Bilgileri

Adıyaman Havalimanı’nda, İç Hatlar terminali hizmet veriyor. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan terminal içerisinde, mescit, araç kiralama ofisi, havalimanı taksi durağı, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetlerin sunulduğu bölümler de var. Özel kamera sistemleriyle izlenmekte olan Adıyaman Havalimanı, güvenlik açısından önlem alınan bir havalimanı.

25 Oca 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Havalimanından Tiflis Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 17 kilometre uzaklıkta bulunan Tiflis Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüs, tren ve taksi gibi ulaşım imkanlarıyla gidebileceğiniz gibi, özel aracınızla da gitmeniz mümkün. Yaklaşık yarım saatlik bir yolculuktan sonra şehrin dilediğiniz noktasına kolayca ulaşaiblirsiniz.

Taksi

Tiflis Havalimanı’ndan şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Trafiğin yoğunluk durumuna göre zamanınızı diğer tercihlere oranla daha hesaplı şekilde kullanmanızı sağlayacak olan taksiler ile kısa zamanda merkeze ulaşabilirsiniz. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Otobüs

Tiflis Havalimanı’ndan şehrin merkezine otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Taksiye kıyasla daha ekonomik bir alternatif olan otobüsler ile yaklaşık 20 dakika süren konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi şehrin merkezinde bulabilirsiniz. Otobüslere, uçağınızdan iner inmez ulaşabilir ve bekleme yapmadan gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Sabah saat 7 ile akşam 11 arasında faaliyet gösteren otobüsler ile şehir merkezine neredeyse günün her saati gitmeniz mümkün.

Tren

Şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise trenler. Hem ucuz hem hızlı şekilde şehir merkezine ulaşmanızı sağlayacak trenlere havalimanının 70 metre uzaklıktaki istasyondan ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında şehir merkezine ulaşmış olacaksınız.

Havalimanı Bilgileri

Tiflis Havalimanı’nda, İç Hatlar ve Dış Hatlar terminali hizmet veriyor. Havalimanı içerisinde sağlık merkezi, kayıp eşya, bebek bakım odası, danışma gibi bölümlerin yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz ve yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok mekan bulunuyor.

Terminal binasındaki Duty Free mağazasından hediyelik eşya ve çeşitli kozmetik, oyuncak ve alkol gibi ürünleri satın alabilirsiniz. Yeme içme mekanları olarak ise T&G Cafe, Cappadocia, Beer Port ve Burger City sizin için hizmetini sürdürüyor.

02 Ağu 2017 Tarihinde Güncellenmiştir.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adıyaman-Tiflis uçak bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

Enuygun, Adıyaman-Tiflis uçuşları için arama yaptığınızda tüm hava yollarının anlık verilerini direkt olarak çeker ve karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için tüm Adıyaman-Tiflis uçuşlarını bir arada görebilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.

Adıyaman-Tiflis uçuşları için hangi havalimanlarını kullanabilirim?

Adıyaman-Tiflis uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adıyaman Havalimanı, varış için Tbilisi International Havalimanı kullanabilirsiniz.

Adıyaman-Tiflis arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer?

Adıyaman-Tiflis arası uçuş mesafesi toplam 708 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 20 dakika sürüyor.

Tiflis Ortalama Sıcaklık
Gün
Min
Maks
Per
12ºC
28ºC
Per
Cum
13ºC
27ºC
Cum
Cmt
10ºC
23ºC
Cmt
Paz
9ºC
22ºC
Paz
Pzt
10ºC
23ºC
Pzt
Haritada Görüntüle
Alternatif Uçuşlar
Adıyaman - Tiflis Alternatif Ulaşım
Para birimi